• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program darmowy ale czy w firmie?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,472 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez babiak Obywatel (1,810 p.)

Witam,

 

mam pytanie odnośnie programu do generowania plików PDF. W licencji jest napisane, że jest on darmowy ale czy w firmie mogę generować za jego pomocą pliki PDF czy szukać innego programu? Nie mam WIN 10 bo wyczytałem, że w nim już moża PDF-y generować.

 

Link do programu:

http://www.dobreprogramy.pl/PDFCreator,Program,Windows,12691.html

 

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 marca 2016 przez mcErykO Nowicjusz (240 p.)
Oczywiście możesz używać go w firmie w celach komercyjnych .
1
komentarz 7 marca 2016 przez babiak Obywatel (1,810 p.)

Dzięki, ja jedynie znalazłem coś takiego pod adresem http://softonet.pl/PDFCreator,Tworzenie.i.edycja.PDF,11607.html

Licencja pozwala na korzystanie z aplikacji zarówno w domu, jak i wykorzystywanie jej w celach komercyjnych, dzięki czemu osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą bez obaw skorzystać z PDFCreatora, nie musząc wydawać dużych kwot na programy do tworzenia plików .PDF.

Ale to różnie bywa więc wolałem zapytać. A Ty z jakiego źródła korzystałeś?

komentarz 7 marca 2016 przez mcErykO Nowicjusz (240 p.)
Zbyt dużo nie szukałem . W linku co podałeś było napisane Licencja: bezpłatna

Nie mógł byś korzystać w firmie jakby była Licencja: bezpłatna , z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
+1 głos
odpowiedź 7 marca 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Możesz go używać za friko w firmie. Jest wersja płatna dla biznesu, która oferuje dodatkowe możliwości, ale jak nie chcesz to nie musisz się w nią zaopatrywać. W sumie jednym problemem może być to, że PDFCreator zostawia znak wodny na generowanej stronie i to pewnie nie raz jest powód do zakupu wersji dla biznesu przez firmy ;)
komentarz 7 marca 2016 przez babiak Obywatel (1,810 p.)
To wiele wyjaśnia ;) Dzięki bardzo ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 205 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 383 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 2,709 wizyt
pytanie zadane 25 września 2016 w Systemy operacyjne, programy przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,536 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...