• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę utworzyć podstrony do mojej witryny.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
169 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2016 w HTML i CSS przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)

Witam,

Jestem na etapie wstawiania treści dla mojej strony internetowej, ale gdy chce utworzyć podstronę pojawia się ten błąd (wszystko na zdjęciach) wszystko mam ładnie podpięte i powinno śmigać, ale nie śmiga. :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2016 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
Mogę się mylić ale na moje oko to css nie jest podpięty
komentarz 6 marca 2016 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
gdzie go mam podpiąć ?
komentarz 6 marca 2016 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
w podstronie w tagach<head></head>

@Edit

zauważyłem też ze zdjęcia się nie wyświetlają sprawdz czy wszystko jest w jednym folderze
komentarz 7 marca 2016 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
jest podpięty css
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
A jak dodajesz na końcu adresu URL "/" działa poprawnie?
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

Proponuję wrzucić screeny, na inną strone, a kod na https://pastebin.com :) Pozdro

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 242 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Oskar4002 Początkujący (470 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 949 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w HTML i CSS przez omegamotor Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez zypex Nowicjusz (190 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...