• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zlecę wykonanie bazy danych

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
627 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez Wajstachy Użytkownik (960 p.)
zmienione kategorie 1 marca 2016 przez Arkadiusz Waluk

Witam serdecznie chciał bym zlecić utworzenie prostej bazy danych  do sklepu internetowego za gotówkę  do kłady opis dam po napisaniu do mnie E-Meila nion15222@gmail.com poza pieniędzmi na stópce dodam twórcę  bazy wraz zemną więc będzie można dodać sobie na portfolio , zaliczkę wpłacam przed od daniem mi bazy resztę po sprawdzeniu czy działa :) zapraszam do pracy razem :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 marca 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
A ja na twoim miejscu sprobowalbym sam cos stworzyc. Na necie jak poszukasz sa przyklady, szczegolnie w grafice :) Rob sobie swoj sklep krok po kroku i w miedzyczasie edytuj swoja baze w zaleznosci od tego, co masz na stronie, co bedzie potrzebne, jaki rodzaj pola dla danego atrybutu itd. Jak juz bedziesz mial jakis rdzen swojej bazy i nie bedziesz wiedzial co jeszcze moze sie znajdowac, to na forum ktos na pewno powie czego jeszcze brakuje
komentarz 1 marca 2016 przez Wajstachy Użytkownik (960 p.)
Drogi kolego ja po prostu nie mam czasu teraz na zabawę w bazę danych z zlecenia wykonałem już wygląd logowanie rejestracje i wiele innych aspektów strony prócz bazy :) czyli trzonu :P a czas mnie goni i chciał bym już zabrać się za drugi projekt więc postanowiłem komuś zlecić i dać zarobić pieniądze są dość fajną motywacją prócz pasji więc pomogę komuś przy okazji  :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2023 w SQL, bazy danych przez Antoni2422 Użytkownik (570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 241 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 464 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w SQL, bazy danych przez Maikel11 Początkujący (470 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...