• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

wczytywanie pliku C++

Object Storage Arubacloud
–1 głos
629 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2016 w C i C++ przez Łukasz Kutyński Początkujący (330 p.)
przywrócone 26 marca 2016 przez Łukasz Kutyński

Mam komendę do zapisu zmiennej int "liczbadozapisu" w pliku zapis.txt .

Jak wygląda komenda dzięki której , gdy wczytam dą zapsaną liczbe (liczbadozapisu) , liczba "liczbadozapisu" będzie miała wartośc z pliku.

(podstawowo liczbadozapisu=1 , potem zmienia się na np:82486 , jak wygląda komenda po której po ponownym odpaleniu programu , i podprogramu "czytaj" liczba liczbadozapisu będzei równa 82486? , prosił bym o wygląd tej funkcij .

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez Ceki Mądrala (5,310 p.)
Bardzo źle się czyta to co napisałeś, staraj się używać interpunkcji i poprawiać literówki bo w niektórych momentach nie idzie zrozumieć o co chodzi. ;)
komentarz 28 lutego 2016 przez Łukasz Kutyński Początkujący (330 p.)
edycja 28 lutego 2016 przez Łukasz Kutyński
przepraszam , piszę na telefonie :) , postaram się to poprawić
komentarz 28 lutego 2016 przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
Przeczytałem "posram się to poprawić" hehe

 

wybacz :)

btw.

Jakim telefonem robisz screeny na kompie?
komentarz 28 lutego 2016 przez Łukasz Kutyński Początkujący (330 p.)
Mam zepsuty internet w domu , robie screena na komputerze i przerzucam go kablem na telefon .
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez Ceki Mądrala (5,310 p.)
https://m.youtube.com/watch?v=h2Taf16gQDI Problematyka poruszona przez ciebie znajduje się w 07:03. Myślę, że wszystko co potrzebujesz znajduje się w tym filmie. Jak czegoś nie będziesz wiedział, to pytaj ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w C i C++ przez Jonki Dyskutant (8,180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 8,913 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,217 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Pawel9922 Nowicjusz (160 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...