• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka książka do C++ najlepsza jako "Encyklopedia"?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
518 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2016 w C i C++ przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Chcę zakupić jakąś książke do C++, z pewnością pełno było takich tematów jednak mi nie chodzi o książkę do nauki. Obejrzałem cały tutorial thenewboston dotyczący c++ i raczej wszystko zrozumiałem tylko nie wszystko pamiętam i potrzebowałbym jakąś książkę do której mógłbym zerknąć żeby sobie przypomnieć jakieś zagadnienia.

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez DL TD Nałogowiec (36,710 p.)
Nie lepiej korzystać z dokumentacji?
+1 głos
odpowiedź 28 lutego 2016 przez PietaS Bywalec (2,570 p.)
http://www.empik.com/jezyk-c-kompendium-wiedzy-stroustrup-bjarne,p1097697373,ksiazka-p
Od samego autora języka. Możesz też przejrzeć książki proponowane przez pana Mirosława
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Od podstaw + ciekawostki to Symfonia C++ Jurka Grębosza

Wyższy poziom to Język C++. Kompendium wiedzy Bjarne Stroustrupa.

Swoją drogą tematów na forum tego typu jest FULL i masz też ostatni Link w menu.

3
komentarz 28 lutego 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)

Symfonia C++ Jurka Grębosza

NOPE.

komentarz 28 lutego 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Może jakieś argumenty zamiast mema laugh

1
komentarz 28 lutego 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)

Myślę, że nie ma sensu się znowu produkować na ten temat. Czytałem tę pozycję, uczyłem się z niej kiedyś na początku i niestety potwierdzam to. Plus na dokładkę pokazuje stosowanie polskich identyfikatorów i notacji węgierskiej.

komentarz 28 lutego 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Jest okay wg mnie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,530 wizyt
–1 głos
2 odpowiedzi 2,280 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2016 w C i C++ przez NTXFN Gaduła (3,430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,028 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...