• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Linux Ubuntu czy Mint ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,863 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Witam pracuje obecnie na systemach Linux Ubuntu 14.04 i Mint 17.01 mam dysk 500 Gb podzielone po równo na oba ale chciałbym się pozbyć jednego (chyba Ubuntu) i nwm czy to dobry pomysł ale mam pytanie jak zrobić aby usunąć jeden z nich bez reinstalacji i tak żeby cała pamięć dysku przeszła na ten drugi

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Wally Bywalec (2,840 p.)
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Coś w tym jest Ubuntu jest bardzo wygodny ale jednak Mint ma w sobie coś urzekającego :D ale przekonałeś mnie chyba zostawie oba i tak mi nie przeszkadzają no i nie wydaje mi się żebym w  ciągu roku zdążył zaoełnić choćby połowe z tych 250 Gb
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Wally Bywalec (2,840 p.)
Statystyki robią swoje :P

Btw po co Ci dwa linuxy? Rozumiem ze ktos ma Win+Linux, ale 2 linuxy?
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Pyro Gaduła (4,210 p.)
Też się zastanawiam :D tymbardziej że Mint jest oparty o Ubuntu wzieło się to z tąd że mój kolega lubi ode mnie wszystko kopiować i gdy ja zainstalowałem sobie Ubuntu to poprosił mnie o Minta (żeby nie było że ma to samo co ja) i ja tak dla sprawdzenia sobie zainstalowałem ten system i jakoś mi się spodobał chyba jednak jutro je prze instaluje i zostawie tylko Minta albo ubuntu cóż ja mam jakieś skłonności do nagminnego myślenia w nocy więc pewnie będe się nad tym zastanawiał :D

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 550 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 8,022 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 1,348 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,601 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...