• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wakacje po maturze :) [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
712 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2016 w Offtop przez String Gaduła (4,520 p.)

Witam :) Niedługo matura, a później najdłuższe wakacje w życiu.
Jak Wy spędziliście/zamierzacie spędzić ten czas? :)

  • praca za granicą/w Polsce
  • podróżowanie
  • nauka na lepszy start na studiach
  • totalne oderwanie od rzeczywistości ( dowolna interpretacja :D )

Jestem ciekaw Waszych historii, bądź planów :) + ankieta, gdyby nie było czasu na opowiadanie :)
Pozdrawiam!

Możliwe odpowiedzi:
praca za granicą/w Polsce (3 głosów, 14%)
podróżowanie (2 głosów, 9%)
nauka na lepszy start na studiach (10 głosów, 45%)
totalne oderwanie od rzeczywistości ( dowolna interpretacja :D ) (7 głosów, 32%)

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016 przez programmero Bywalec (2,420 p.)
Najdłuższe wakacje życia to emerytura :) Ja spędziłem ciesząc się wolnym, w końcu można było odsapnąć od nauki itd. W życiu jeszcze będziesz tyle lat pracował, że chyba warto odpocząć i nabrać sił.
+2 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
ja pewnie bede szukal gdzies roboty, aby pracowac od czerwca do wrzesnia, a we wrzesniu ten ostatni miesiac to pewnie przygotowanie na studia, ewentualnie wyjechac gdzies na tydzien, aby chociaz troche tych wakacji bylo :)
+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2016 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Ja trochę odpoczywałem i trochę uczyłem się programowania w C.
+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Oderwij się od rzeczywistości, idź pobiegać, cokolwiek :p

Na naukę jeszcze przyjdzie czas, wierz mi.
0 głosów
odpowiedź 24 lutego 2016 przez demmi Bywalec (2,990 p.)
Szukałem pracy i mocno zainteresowałem się płcią przeciwną, że tak to określę. :P Piękny, beztroski czas. Polecam Ci z perspektywy życia czwartą opcję, co wcale nie koliduje z tym aby przez godzinę dziennie poklepać sobie trochę kodu.
0 głosów
odpowiedź 25 lutego 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Do tej pory najwiecej odpowiedzi na nauke. Sami ambitni na tym forum - głodni naukii:) To dobrze:) Mnie jednakze zacheca najbardziej wyjazd za granice. Tak dokladniej to praca w polu. U nas w Polsce czasami na swoim ciezko zarobic pare groszy, a co dopiero u kogos. A wiem ze za granica wyglada to nieco inaczej :) troche pocisnac i zarobic. Oczywiscie nie cale wakacje ale 2 miesiace czemu nie :)

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 12,068 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez String Gaduła (4,520 p.)
+3 głosów
8 odpowiedzi 490 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2020 w Offtop przez marcin99b Szeryf (82,040 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 353 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2018 w Offtop przez Michał 00900 Początkujący (250 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...