• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dziękuję całemu forum!

VPS Starter Arubacloud
+32 głosów
1,097 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2016 w Nasze projekty przez artimal Gaduła (4,800 p.)
edycja 22 lutego 2016 przez artimal

Witam wszystkich serdecznie po małej przerwie! :)
Chciałbym Wam wszystkim bardzo podziękować za pomoc jaką mi udzielaliście bo to między innymi dzięki Wam udało mi się zrealizować swój na największy do tej pory projekt. Gdyby nie wasza pomoc w rozwiązywaniu różnych programistycznych problemów to nigdy by mi się to nie udało! I pomyśleć, że jeszcze rok temu nie ogarniałem środkowania div-a a dzisiaj mam gotową aplikację webową pisaną od zera - jedynymi wtyczkami jakie użyłem to przewijanie strony i statystyki które i tak trzeba najpierw od użytkowników zbierać, przetwarzać, i wysyłać dane pakietami JSON a potem podpiąć do tych skryptów :) Szczególne podziękowania należą się:
- Mirosławowi Zelentowi: Dzięki wyjaśnieniu przez Pana rejestracji i logowania w php powróciła mi wiara w to, że się uda i się nie poddałem w realizacji tego projektu.
- Comandeer-owi: Z jednej strony wydajesz się być zimnym na zewnątrz introwertykiem a z drugiej strony dzięki Twojej pomocy rozwiązałem największe problemy jakie mnie spotykały. Dysponujesz niesamowitą wiedzą w programowaniu webowym i zasługujesz na uznanie i polecanie ;)

Efekty mojej pracy możecie znaleźć na www.mathmaster.pl lub na fb: https://web.facebook.com/mathmasterpl

Wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy w zostaniu senior-webdeveloperem ale cieszy mnie to bo po prostu programowanie webowe sprawia mi przyjemność. Ludzie - rozwijajcie się tylko i wyłącznie w tym co lubicie a zyski przyjdą wcześniej czy później!

Na razie nie mogę Wam dać nic z zamian no chyba, że piszecie maturę w tym roku i chcecie się jeszcze ostatecznie doszlifować a przy okazji zarobić trochę pieniędzy z poleceń.


Pozdrawiam wszystkich! :)

 

8 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 22 lutego 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Strona prezentuje się świetnie. Dwie uwagi na szybko. Zaimki dzierżawcze napisz wielką literą, np. Twój, Twoją. Na slajdzie #9 strzałka w kółku nachodzi na cenę, na slajdzie #1 napis przesłania strzałkę, na slajdzie #11 wskaźniki slajdów przykrywa napis.
komentarz 22 lutego 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)
U mnie się wszystko dopasowuje idealnie. Przeglądasz stronę może na tablecie/telefonie?
komentarz 22 lutego 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Przywykło się pisać, w tekstach nienacechowanych emocjonalnie, zaimki osobowe z małej litery.
komentarz 22 lutego 2016 przez SebekChlebek Stary wyjadacz (11,290 p.)
Jednak w slajdzie #7 zwraca się do rodziców, poza tym na koniec dodaje "z poważaniem". Chociaż w tym slajdzie powinien już być oficjalny sposób pisania, w pozostałych mówi bezpośrednio do uczniów.
komentarz 22 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Postanowiłem w połowie projektu zmienić wszelkie "px" na "vw" czyli wartości długości które dostosowują się zawsze do ekranu (coś jak procenty ale można wykorzystać to również do wszystkich innych wartości jak wielkość czcionek) dając efekt responsywności, niestety jednak mi to nie wyszło i w ostateczności strzałki potrafią się na siebie nakładać... im mniejsza wysokość ekranu tym gorzej ;) Dzięki za porady językowe :)
komentarz 22 lutego 2016 przez Benek Szeryf (90,690 p.)
Przeglądam na laptopie, OpenSuse, Firefox 44.02.
1
komentarz 22 lutego 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
@Patrycjerz, nie "z małej litery" tylko "małą literą", jak również "wielką literą".
komentarz 23 lutego 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)

Tak, słyszałem, że to rusycyzm, ale jakoś o tym zapomniałem - dzięki za zwrócenie uwagi wink

+3 głosów
odpowiedź 22 lutego 2016 przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,290 p.)
Jak dla mnie bomba. Co prawda nigdy nie interesowało mnie programowanie webowe itp, więc odnośnie kodu oraz lepszych sposobów się nie wypowiem. Jedyne co mnie boli to wersja na telefony :( nic na niej prawie nie widać, źle skaluje się... No nic, na pewno uda Ci się to w najbliższym czasie poprawić. Tymczasem życzę Ci sukcesów z dalszym rozwojem oraz zarobkowych, pozdrawiam ;)
komentarz 22 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Wiem, niestety nie dostosowałem tej strony do telefonów i będę potrzebował w tym jeszcze pomocy od najlepszego forum informatycznego w sieci :D
+3 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Przeczytajcie uważnie każdy fragment i wyeliminujcie błędy. Mi się rzuciło w oczy "na prawdę" oraz "wirtalnie"
+3 głosów
odpowiedź 24 lutego 2016 przez baszmest Gaduła (3,080 p.)

Matematyczny lewak heart 
genialne :)

+2 głosów
odpowiedź 24 lutego 2016 przez niezalogowany
Na pierwszy rzut oka wygląda super. ;)
Aż jestem ciekaw jak działa i wygląda portal po zalogowaniu. Dużo czasu zajęło Ci pisanie tego projektu? :)
komentarz 24 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Według mnie w środku wygląda lepiej, możesz zobaczyć to na slajdach z wewnątrz.
komentarz 24 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Pracowałem bardzo mocno przez rok. Zero imprez, rozrywek, dziewczyn. No-life i ciężka praca.
komentarz 28 lutego 2016 przez zirael [PL] Mądrala (5,200 p.)
Do tego pisałeś jakiś silnik w JavaScripcie, żeby całość działała jako slider? Świetny efekt, prezentuje się znakomicie. Jest w tym pełna elegancja, stonowane kolory, konkretny tekst, oraz to że ma służyć innym użytkownikom. Świetnie! trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Dobrze mówisz żeby się nie zniechęcać przy pierwszych porażkach, ale niestety brakuje tej determinacji i ludzie zbyt szybko się poddają :/
+2 głosów
odpowiedź 24 lutego 2016 przez LCPGM Obywatel (1,550 p.)
Strona prezentuje się pięknie, lecz powiem ci, że było by fajnie, jakbyś dodał bezpośrednie przeniesienie do rejestracji spod logowania :)
1
komentarz 24 lutego 2016 przez kali095 Nowicjusz (180 p.)
No dokładnie miałem to samo pisać, bo ciężko przewijać tyle slajdów. Możesz pod zaloguj się dorzucić linka bezpośrednio do ostatniego slajdu z formularzem rej.
komentarz 24 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
Można kliknąć ostatnią kropkę! :) I wtedy automatycznie przewija hehe. No ale spokojnie, kto by chciał się rejestrować jeżeli jeszcze nie wie o co w tym serwisie chodzi :)
+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2016 przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
edycja 24 lutego 2016 przez fckueve
  1. Nie rozumiem sensu potwierdzania maila. Zazwyczaj się to robi żeby nie było spam-kont. Jednak na Tym serwisie po zarejestrowaniu się wystarczy przejść na link http://www.mathmaster.pl/goodemail.php?name=nazwa_użytkownika, i konto jest aktywowane. Wystarczy napisać prostego bota który zapcha baze danych ;D.

Ogólnie strona bardzo ładna, pomysł bardzo fajnie wykonany ;D

komentarz 24 lutego 2016 przez artimal Gaduła (4,800 p.)
1. Każdy skrypt jest zabezpieczony przed takimi działaniami.
2. Trzeba być zalogowanym jako "?name=" bo inaczej skrypt się nie wykona.
3. Dzięki :)
komentarz 25 lutego 2016 przez kali095 Nowicjusz (180 p.)
W ostatnim slajdzie masz "wirtalny" zamiast "wirtualny"
0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Stronka prezentuje się znakomicie, naprawdę jestem pod wrażeniem.

Jedyne co mnie "kole w oczy" to "matematyczny lewak". Naprawdę nie można było tego lepiej zrobić, tylko politykować?

Podobne pytania

+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
+5 głosów
3 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
+56 głosów
9 odpowiedzi 2,494 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...