• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór myszki

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
229 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2016 w Sprzęt komputerowy przez Linker Bywalec (2,690 p.)
Witam. Mam problem w wyborze nowej myszy do około 30zł. Moją uwagę przykuła seria Tracer BATTLE HEROES, lecz nie mogę zdecydować się na konkretny model, a w internecie jest mało materiałów o nich i są w tych samych cenach wyprodukowane przez tego samego producenta. Może miał ktoś do czynienia z którąś z nich? Którą byście wybrali? A może polecicie inną za tą cenę?

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Za takie pieniądze to nawet nie ma co się za dużo zastanawiać, rozumiem jakbyś miał wydać 400zł :) Za 3 dychy chyba niczego magicznego nie dostaniesz.

P.S.

Pamiętaj, ważniejsza jest klawiatura! laugh

komentarz 18 lutego 2016 przez Linker Bywalec (2,690 p.)
Oczywiście klawiatura ważniejsza ;) ale z obecną myszą coś zaczyna się dziać a nie potrzebuję jakiejś super myszy tylko coś taniego ale żeby wybrać najlepiej napisałem, może miał ktoś już którąś i może polecić lub odwrotnie- odradzić zakupu danego modelu.
komentarz 18 lutego 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
A co ci się dzieje z tą myszką konkretnie? :D
+2 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez demmi Bywalec (2,990 p.)
Do 30 zł to kieruj się tylko kwestią gustu. Dobrze by było gdyby była na USB, a nie na PS/2, bo to jest już zabytek. Jeśli czasem coś grasz to fajnie jest aby miała kilka dodatkowych przycisków programowalnych. Ja osobiście od 2007 roku zawsze wybieram bezwzględnie najtańszą i po 2,3 latach zmieniam.
+1 głos
odpowiedź 18 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Panie za 30 zł to ty nawet nie szukaj po prostu idź do typka że sklepu komputerowego i powiedź że myszkę potrzebujesz nawet za mniej niż 30 zł coś CI da.  Ja miałem myszkę za 15 zł i dobra była :) Teraz mam jakąś za 100 zł :)
0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
MODECOM MC-WM5 za 50 zł. Najwygodniejsza jaką miałem, niestety przyciski mają trochę twardy skok i bolą palce po kilku/kilkunastu godzinach.
0 głosów
odpowiedź 22 lutego 2016 przez baszmest Gaduła (3,080 p.)
Modecom MC-WM7 - 29zł na morele.net
-bezprzewodowa
-wygodna
-możę wydawać się trochę mała, choć nie wiem jakiej teraz używasz

Mam ją dosyć długo. W normalnej pracy to każda mysz jest dobra, a co do gier to również nie narzekam :)
Minus - gdy baterie są bliskie wyczerpania mysz czasami wariuje.
0 głosów
odpowiedź 22 lutego 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,260 p.)
Za 30zł i tak nic pożądanego nie dostaniesz. Odradzam firmę Tracer.
0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2016 przez Szymson Gaming Użytkownik (640 p.)
Polecam sam posiadam naprawdę spoko model do grania za 30 dychy naprawdę spoko myszka. ;)

Podobne pytania

–3 głosów
2 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 20 września 2016 w Sprzęt komputerowy przez uMAXa Gaduła (4,290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez overcq Pasjonat (21,540 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 142 wizyt
pytanie zadane 26 września 2022 w Sprzęt komputerowy przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,083 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...