• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dwa monitory i brak sygnału

+1 głos
1,716 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
edycja 18 kwietnia 2015 przez TenTakiTam
Cześć.

Gdy podłącze drugi monitor do komputera to na moitorach wyświetla się napis brak sygnału.

Moje pytanie dlaczego tak się dzieje i w jaki sposób moge to naprawić?

Jeżeli za mało informacji proszę pytać.

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Jeśli wyświetla napis na obu monitorach to najprawdopodobniej jest to wina karty graficznej.
komentarz 18 kwietnia 2015 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
czyli musze ją wymienić?
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Jeśli problemem byłby drugi monitor to po podłączeniu nie działałby tylko on, pierwszy by działał. Więc prawdopodobnie musisz się wyposażyć w nową kartę. A jaką masz obecnie?
komentarz 18 kwietnia 2015 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
ATI Radeon HD 4350
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Z tego co widzę po forach różnych to ta karta ogólnie sprawia problemy przy podłączeniu dwóch monitorów.
komentarz 18 kwietnia 2015 przez TenTakiTam Bywalec (2,460 p.)
Dziękuje za pomoc. prorozglądam się za lepszą
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Ja też tak miałem, ale chodziło o to, że monitor był wielofunkcyjny, musiałem tylko pilotem zarzucić odpowiedni program :P
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Kelmac Gaduła (3,970 p.)
Sprawdź czy na obudówch monitorach ustawiłeś poparawny sygnał wejśćiowy (HDMI/DSUB/DVI itp)
Czy w ustawieniach karty jest tryb wielo monitorowy.
Możesz zamienić kabnle w karcie żeby przetestować albo sie podpiąc do TV. W tedy możesz np sprawdzić czy sprzęt działą dobrze czy to jednak nie ejst winna jakieś kiepskiej konfiguracji

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 381 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w Offtop przez Neko Użytkownik (780 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,558 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 414 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2024 w Sprzęt komputerowy przez toster223 Nowicjusz (130 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,327 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...