• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting w cba

Object Storage Arubacloud
0 głosów
400 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2015 w SQL, bazy danych przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Jest jakaś możliwość podpięcia serwera ftp z hostingu cba pod total commandera? Przeglądarkowe rozwiązanie, a w szczególności edytor plików doprowadza mnie do szału.

7 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
wybrane 17 kwietnia 2015 przez Ehlert
 
Najlepsza
komentarz 17 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Dzięki Ci. Koniec męczarni :D
+1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2015 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Z tego co pamiętam to było tak:

Host: mojadomena.cba.pl
Login: admin@mojadomena.cba.pl
Hasła: Takie jak do panelu, chyba że zmieniłeś tam hasło do ftp-a.
+1 głos
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez SamSam Obywatel (1,120 p.)
Jat eż miałem taki problem aż znalazłem ten artykuł: http://www.kurshtml.edu.pl/html/wyslanie_strony,dalej.html
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Chłopie cba to przeżytek też zaczynałem od cba, ale teraz jest hostninger tam obsługa twoejego panelu jest dużo łatwiejsza a po za tym masz stronę bez reklam za free tylko że masz 2 GB miejsca na swoją sronę ale to w zupełności wystarcza.
komentarz 18 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Problem reklamy to jQuery + css i 4 linijki kodu. :)
0 głosów
odpowiedź 17 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Również polecam hostingera - darmowy, bez reklam, bez syfu w kodzie twojej strony - ogólnie super :) Masz wygodny panel, trochę domen do wyboru :) Pozdrawiam :)http://www.algorytm.org/algorytmy-arytmetyczne/zamiana-z-i-na-system-rzymski.html Tam jest tylko troszkę słaby CPU(takie pampunie kiedyś zrobiły atak DDOS z kilku komputerów i wysiadł :c)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Ja polecił bym tobie hosting xaa wystarczy zapłacić 5 zł/MSC a strona jest stabilna i nie wywala jej po 3 dniach
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Moim zdaniem hekko.pl i nie ma problemów. Wszystko działa jak należy, a w razie czego szybka pomoc techniczna. Płatność można sobie ustalić najniżej za kwotę 4,90zł, więc myślę, że za takie grosze nie ma się co bawić z darmowymi hostingami z reklamami;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 211 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 513 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Sunhan Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 586 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2016 w HTML i CSS przez Pan Grucha Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...