• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna do dwóch monitorów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
413 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2015 w Offtop przez niezalogowany
edycja 17 kwietnia 2015

Witam, zamierzam zakupić dodatkowy monitor, a wraz z nim będzie mi potrzebna karta graficzna... ale nie wiem czy wybrana karta wpasuje się w moje pozostałe części. Stwierdziłem, że jak już mam dodać upgrade, to na conajmniej 4+ lata (jak to było w przypadku teraźniejszej karty). Wybrałem nVidie GTX 970. A raczej mam na oku. 

Cel: Głównie posiadanie kompilatora na jednym ekranie, a na drugim wgląd do aktualnych zmian. (nie ukrywam, że mogę od czasu do czasu pograć na jednym monitorze, a na drugim przeglądać internety :P). 

Zasilacz 500W. (na stronie producenta jest podane, że minimalnie taki zasilacz ma być)
Płyta główna: Asus P8P67-M
Edit: Procek: intel i5-2500k 3.30GHz

Przeanalizuję także każdą sugestię i będę wdzięczny za każdą pomoc!

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 17 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
GTX 970 to karta typowo gamingowa, podaj swój procek i stwierdzimy czy wgl jest sens rozbudowy do takiej platformy jaką jest 970'tka.
komentarz 17 kwietnia 2015 przez niezalogowany
i5-2500k 3.30GHz
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Przeciez do tego co napisales to starczy gtx 460 ;)
0 głosów
odpowiedź 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Zależy w jakie gry chcesz grać. (Napisz w komentarzu to doradze ci z kartą graficzną).

Co do monitora to polecam Ci iiyama ProLite X2380HS.

Ja mam karte MSI GeForce GTX 660 2GB GAMING i dwa monitory (FULL HD i HD).

Gram w bf4 na ustawnieniach Wysokich pomieszne z Średnimi (oczywiście na monitorze FULL HD).
komentarz 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Wychodzi Wiedźmin 3 więc w to zamierzam, potem Battlefront + Blizzardowskie gry.
komentarz 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
edycja 18 kwietnia 2015
Myśle że odpowiednim wyborem będzie nVidia GeForce GTX 780, chyba że chcesz grac we wszystko na ustawienich ultra/maxymalne/wysokie to proponuje coś z pierwszej 5 w tej (http://www.nvidia.pl/object/geforce-desktop-graphics-cards-pl.html) tabeli

 

Mam nadzieje że pomoglem,

Pozdrawiam
komentarz 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Karte to ja już wybrałem, tylko pytanie czy styknie mi ona z płytą główną która ma 4 lata i zasilaczem
komentarz 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Sorki pomyliłem pytania 

Po pierwsze,

Z tego co widze to twoja płyta ma PCIe 2.0 , a karta ma PCIe 3.0.

Spokojenie karta będzie działała , ale nie będzie aż tak wydajna jak na PCIe 3.0

Po drugie,

Przy wiekszym obciążeniu zasialacz może nie dać rady .

Wniosek:

Będzie działała ,ale nie wykorzystasz jej na maxa . 

 

komentarz 18 kwietnia 2015 przez niezalogowany
oks, dzięki :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 524 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Antero00 Gaduła (3,670 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 207 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez HGH Początkujący (430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 355 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez GreenAngie Nowicjusz (160 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...