• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program g++ przestał działać

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,529 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2016 w C i C++ przez Krst0 Obywatel (1,340 p.)
Witam, jakieś 2 miesiące temu przesiadłem się na Windows 10 z 7. Od tamtego czasu nie pisałem programu w Dev C++ i nadarzył mi się w tym momencie problem.

Chcę skompilować program i wywala mi error z napisem: "Program g++ przestał działać". Pomyślałem, że może mam jakiś problem z kodem, więc sprawdziłem czy prosty program "Hello World" będzie działać. Niestety to samo. Zdecydowałem się na reinstall i nadal nic. Szukałem trochę na necie, ale nie ma nigdzie jasno powiedziane co mam zrobić. Może ktoś pomóc?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Przedewszystkim wyrzuć, spal i zakop Dev-C++. Możesz dla pewności zamknąć w jakimś szczelnym metalowym pudle, przywiązać ze 2-3 tony i wrzucić do oceanu. Miałeś troche szczęścia, że w ogóle działał na 7. Na 10 już nie ma prawa. Z resztą - ani razu nie słyszałeś, żeby ludzie narzekali na złe działanie bardziej specjalistycznych programów na win 10? Pobierz coś normalnego - np. Code::Blocks. Dev cpp nie jest wspierany od momentu śmierci ostatniego mamuta.
komentarz 14 lutego 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 14 lutego 2016 przez jpacanowski

Rozwija się i ma się bardzo dobrze http://orwelldevcpp.blogspot.com/

1
komentarz 14 lutego 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
o_O Nigdy tego nie widziałem i od wielu osób tez słyszałem, że nie jest już dawno wspierany. Ok.. Anyway - na Win10 dużo specjalistycznych programów ma problemy. C::B działa na pewno, sam sprawdzałem.
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2016 przez Krst0 Obywatel (1,340 p.)
Nie jest to takie proste, bo to program na zaliczenie do szkoły i tam korzystają z Dev'a a nie z CodeBlocksa, więc tam będę mieć z tym problem niestety. I doskonale o tym słyszałem. W ogóle na 10 kilka rzeczy już mi wysypało, w tym Xamppa, nie wiadomo czemu na wolnych portach nie chciał mi działać.
komentarz 14 lutego 2016 przez niezalogowany
Niby jakie?(12 znaków)
komentarz 14 lutego 2016 przez Krst0 Obywatel (1,340 p.)
No tak jak wspomniałem Xamppa, z Webservem musiałem sobie jakoś poradzić i też nie chciał do końca działać, nie wiadomo nadal dlaczego, mimo, że na 7 działał jak złoto. Dodatkowo jeszcze miałem problemy ze steamem, które też trzeba było jakoś obejść. Z ts też czasami coś się buguje, ale to nie wiem od czego zależy. Na 10 jak ściszę mikrofon i wejdę w cs to i tak automatycznie mi go podgłasza na 100% systemowych i muszę wchodzić od nowa i zmieniać.

Fakt jest taki, że ten system szybciej działa od 7.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 260 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2016 w C i C++ przez varespol Użytkownik (710 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 1,425 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 576 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w C i C++ przez Deloryn Bywalec (2,060 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,530 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...