• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozrywka dla informatyków

Object Storage Arubacloud
+22 głosów
1,043 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w Offtop przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)

Witajcie 
Bez zbędnego owijania w bawełnę: zapraszam was do sprawdzenia, a jeżeli się spodoba do polubienia fanpage-a Softłer i Hardłer.
Strona związana ściśle z technologią i programowaniem, a każdy mem/obrazek w jakiś sposób jest powiązany z branżą IT laugh Stworzyliśmy coś takiego, bo sami szukaliśmy tego typu strony, która zbiera śmieszne obrazki nie przeznaczone dla przeciętnego zjadacza chleba wink Z racji tego, że naszą grupą docelową są właśnie młodzi lub mniej młodzi informatycy, polecam wam zobaczyć o czym mówię

Java vs C++ [obrazek]

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez niezalogowany
To coś słabo szukalście, bo sam mam 'polubionych' kilka stron tego typu, ale za gifa masz + #javahate
+4 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Ode mnie też plusik za gifa, bardzo dobry ;)
+2 głosów
odpowiedź 6 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
https://www.youtube.com/watch?v=t8SjoutThRs
Chyba on zdecydowanie wymaga opieki psychiatrycznej.
1
komentarz 24 marca 2016 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Nie dość, że "naprawia" w taki sposób, to laptop był raczej sprawny... był.
komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
A potem pewnie wyląduje na Allegro jako używany? - cytuję z komentarzy na yt
+1 głos
odpowiedź 13 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Wygląda nawet ciekawie, ale widać że prawie wszystko jest z kwejka. Wiele z tych memów kojarzę. Ale mówiąc szczerze to i tak cała strona jest spoko. Nie trzeba szukać po kwejku tylko wbijasz na taką stronę  i sobie patrzysz co tam ciekawego jest.  Strona zlajkowana  powodzenia.

Pozdrawiam
komentarz 13 lutego 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Memy staramy się spolszczać, fakt faktem część jest dosyć popularna, bo można takie znaleźć na 9gag (później to wszystko na kwejka trafia :) ), ale przynajmniej tematycznie, bez słodkich kotków czy czego tam jeszcze :D
komentarz 13 lutego 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)

" ale przynajmniej tematycznie, bez słodkich kotków" tylko z tego powodu dałem Ci lajka :) Jeszcze raz powodzenia :) 

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2016 przez demmi Bywalec (2,990 p.)
Ledwo kliknąłem, a już się zaśmiałem na głos. Będę zaglądał czasem dla zresetowania mózgu. :)

Podobne pytania

+9 głosów
8 odpowiedzi 7,311 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w Offtop przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,058 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2018 w Offtop przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
+11 głosów
10 odpowiedzi 1,088 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2015 w Offtop przez jeremus Maniak (59,720 p.)

92,540 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...