• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Politechnika Łódzka/Warszawska

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,048 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany

Witam

Mam pytanie do obecnych studentów (jak i osób zaznajomionych z tematem) informatyki Politechniki Łódzkiej (wydział EEiA najlepiej ze specjalizacją inżynierii oprogramowania) jak i informatyki Politechniki Warszawskiej (Wydziały Elektroniki i Technik Informacyjnych i Wydział Matematyki I Nauk Informacyjnych). Co sądzicie o tym kierunku na tych wydziałach pod względem programowania. Który z tych wydziałów daje lepsze predyspozycje na przyszłość (zdaję sobie sprawę, że wiele zależy od samego studenta, nie mniej jednak pytam ogólnie)? I ostatecznie, który wariant waszym zdaniem będzie lepszym wyborem?

Dziękuję za każdy poświęcony czas dla odpowiedzi na ten temat.

Pozdrawiam

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2016 przez niezalogowany
Ktoś coś? :)
0 głosów
odpowiedź 7 marca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
https://m.youtube.com/watch?v=Y3S3Wl9_5iw Witaj. Zapraszam do dogłebnego obejrzenia filmu od unknowna z uw-team.org To powinno rozwiac wszelkie watpliwosci ;) Moj komentarz co do Twojego pytania: idz za glosem serca ;) Pozdrawiam cieplutko ;)
komentarz 7 marca 2016 przez niezalogowany
Tak na prawdę nic nie wyniosłem z tego filmu, doskonale sobie zdaje sprawę jak to wygląda, ale idąc tym tropem mógłbym wybrać najgorszą politechnike byle by ugrać wyższe wykształcenie i się nie narobić. Moje pytanie tyczyło się, która z tych dwóch pozwoli mi zdobyć widzę większą i bardziej przydatną pod względem perspektywy zawodowej. Nie pytam, która z nich zrobi ze mnie mistrza programowania bo jasne, że odpowiedź brzmi, iż żadna
komentarz 8 marca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Jesli Twoje pytanie ogranicza sie do tego ktora bardziej Cie przygotuje - najlepszą odpowiedz znajdziesz po prostu w rankingach uczelni ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 5,813 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,415 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 4,585 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...