• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Adobe After Effect - przeróbka i odsłanie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mirekgib Nowicjusz (150 p.)
WItam, ściągłem sobie płatne intro  tutaj: http://videohive.net/item/golden-dust/13985479?s_phrase=&s_rank=46

Di adobe after effect cc 2015 , wrzucam plik i on nie jest pełny nie jest kompatybilne intro, czy ktoś mógłby mi przerobić to intro ja bym dał pliki które ściągłem z w/w strony i przerobić na moje napisy i mi zwrócić plik w .avi  ?

Zapłacę.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 lutego 2016 przez Ceki Mądrala (5,310 p.)
wybrane 8 lutego 2016 przez mirekgib
 
Najlepsza
Podrzucaj ;) Podrzuć te pliki przez dropbox.
komentarz 8 lutego 2016 przez mirekgib Nowicjusz (150 p.)
może być na chomikuj?  oczywiście zgadzasz się przerobić ? mozna gg.
komentarz 8 lutego 2016 przez Ceki Mądrala (5,310 p.)
Jeśli nie będzie to na tyle duże, ze będę musiał płacić to tak :) ,  a co do gg to może być skype?
komentarz 8 lutego 2016 przez mirekgib Nowicjusz (150 p.)
edycja 1 stycznia 2018 przez mirekgib
16mb,  ale po twoim renderze może sporo zajmować - skypa nie mam
komentarz 8 lutego 2016 przez mirekgib Nowicjusz (150 p.)
odpiszesz na GG?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 949 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2020 w Offtop przez SiekamCebule Początkujący (370 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 133 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,973 wizyt
pytanie zadane 22 października 2017 w Grafika i multimedia przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...