• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zlecenie : strona internetowa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
457 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2016 w Offtop przez Karitto Użytkownik (610 p.)
edycja 6 lutego 2016 przez Karitto

Jak wyżej, chciałbym uruchomić mój mały biznes a na robieniu stron internetowych niestety za bardzo sie nie znam.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na mail : karoljend@gmail.com

Edit: Zrobiłem błąd bo nie powiedziałem co to za strona, jestem półprofescjonalnym graczem i prowadze działalnosć coachingową w zakresie tej gry. Wcześniej robiłem to dla pewnej organizacji (ja byłem 70% oni 30% za wyszukanie mi klienta). Chciałbym załozyc moją stronę żeby prowadzić takie szkolenia bezsposiednio dla klienta, a w przyszłości może kogoś zatrudnić. Szukam kogoś kto pasjonuje się tą tematyką i chciałby zrobić jakis poważny projekt. Dziekuje za całą krytke :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Czym niby ma być ktokolwiek zainteresowany? Chcesz zarabiać na robieniu stron, ale ich robić nie potrafisz. Rozumiem, że chcesz zlecać robienie komuś tych stron tak? Czy planujesz, żeby ktoś zrobił Ci strone, a Ty ją sprzedasz, a on nic z tego nie będzie miał, no nie licząc wpisu do portfolio :D
komentarz 6 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)

JanuszBiznesu

 

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Podstawowe pytanie, ile płacisz freelancerowi za godzinę 15 czy 50 - 70 PLN (NETTO) i drugie zasadnicze, masz już jakieś zlecenia czy dopiero zamierzasz szukać? Rynek IT, to nie prosty rynek. Kiedyś był nawet prosty. Dziś spora konkurencja. Świetne portfolio. Świetne know-how i doświadczenie. Trzeba mieć jakieś doświadczenie, jak domniemam nie masz żadnego masz po prostu pomysł. Pomysł wart jest 0 - 50 zł. Tak, tak fundusze Venture Capital oceniają wartość samych pomysłów. No i domena na GMAIL, co to ma być? Adres powinien być na własnej domenie, bo nikt poważny nawet maila nie napisze.
komentarz 6 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Abyś źle nie zrozumiał, pisząc "trzeba mieć jakieś doświadczenia" nie miałem na myśli języków programowania, tylko kwestie związane z stricte zarządzaniem projektami (zespołem), komunikacja z klientem i zespołem, etc,.
komentarz 6 lutego 2016 przez Karitto Użytkownik (610 p.)
Dzieki za rady, przeczytaj edit :)
komentarz 6 lutego 2016 przez Karitto Użytkownik (610 p.)
W jaki sposób zrobić poczte na własnej stronie ?
komentarz 6 lutego 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Płatne czy niepłatne, czy może płatne z odroczonym terminem płatności bo to też jest istotne z punktu widzenia Zleceniobiorcy, a też trudno ocenić to po Twoim wpisie.

Już lepiej, wiadomo o co chodzi. Początkowo myślałem zapewne tak jak kolega wypowiadający się w temacie, że zamierzasz otworzyć działalność usługową ;)
komentarz 6 lutego 2016 przez Karitto Użytkownik (610 p.)
Odpłatne ale myśle, że dla profesjonalnego informatyka to raczej nie za duze wynagrodzenie ale dla jakiegoś ucznia, nastolatka to niezłe kieszonkowe.

 

Jeżeli mam strone "xyz.pl" to jak zrobic mail karitto@xyz.pl.

Jeszcze raz dzieki za pomoc.
komentarz 8 lutego 2016 przez niezalogowany
najczęściej na stronie hostującej (np. nazwa.pl czy home.pl czy cokolwiek.pl ) masz panel administratora, a tam możliwość stworzenia konta pocztowego, potem podpinasz je pod klienta poczty i voila!
komentarz 11 lutego 2016 przez Karitto Użytkownik (610 p.)
Wielkie dzieki za pomoc !

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 538 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2016 w HTML i CSS przez Lopez Początkujący (460 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,548 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2016 w PHP przez ashbone Użytkownik (520 p.)
–2 głosów
3 odpowiedzi 428 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2016 w Nasze projekty przez Kostek Nowicjusz (140 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,480 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...