Witam :) Mam problem odnośnie widoczności Form1 po skompilowaniu programu... w Object Inspector na Formie1 mam visible=false... ale przy skompilowniu i tak jest ona widoczna... może problem jest w funkcji FormCreate, ale przejrzałem już cały kod w poszukiwaniu form1->Visible=true... Przy otworzeniu chciałbym najpierw zobaczyć form2(menu), a dopiero po wybraniu przycicku zobaczyć formę1... Proszę o szybką pomoc :) dzięki ;)