• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[HTML lekcja nr 3] Niewyświetlająca się część kodu po wrzuceniu na serwer w Firefoxie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
369 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w HTML i CSS przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)

Przerobiłem właśnie kurs HTML'a część 3 i niby wszystko ok, ale tylko gdy otwieram stronę z dysku, gdy wrzucę na serwer (NIE używam XAMPPA, tylko WebServ'a) i otworzę stronę w Firefoxie to te okienka stron "społecznościowych" są puste (bez tych znaczków fontello) i nie zalinkowane. Sprawdzałem w innych przeglądarkach (Opera, IExplorer) i na nich działa, ale na Firefoxie nie. Czy da się coś z tym zrobić, czy to wina po prostu tej przeglądarki i ona niektórych rzeczy nie obsługuje po prostu?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
Zobacz, co rzuca konsola.
komentarz 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)

O to chodziło?

Zdaję sobie sprawę, że prawie nic nie widać na tym wstawionym screenie, dlatego tu jest oryginał: http://images.tinypic.pl/i/00752/it6pmj2xu8il.png

komentarz 5 lutego 2016 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
"Konsola", czyli zakładka obok ;)
komentarz 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
edycja 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki
PROBLEM ROZWIĄZANY

Dziękuję przyjacielu Comandeer za pomoc :D

__________________________________________

Do tych co mają podobne problemy:

A więc wiem czego to była przyczyna, zauważyłem, że po wchodzeniu na stronę te "obrazki" pojawiały się, ale błyskawicznie znikały, pomyśłałem, że może coś je blokuje, sprawdziłem wtyczkę "Privacy Badger", ale nic nie blokował, a więc wziąłem się za adblock'a, wyłączyłem go i po odświeżeniu strony wszystko czego nie było się wczytało.

Dziwne, że blokował tę "część kodu" jak strona była uruchamiana z serwera, a jak z dysku to nie, co jest też dziwne na Operze też mam Adblock'a i nic nie blokował, no cóż, nic się nie poradzi na takie "bunty" komputerów ;P

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 420 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2017 w HTML i CSS przez Michał Bartnik Początkujący (440 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 1,858 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,641 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...