• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[HTML lekcja nr 3] Niewyświetlająca się część kodu po wrzuceniu na serwer w Firefoxie

0 głosów
711 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2016 w HTML i CSS przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)

Przerobiłem właśnie kurs HTML'a część 3 i niby wszystko ok, ale tylko gdy otwieram stronę z dysku, gdy wrzucę na serwer (NIE używam XAMPPA, tylko WebServ'a) i otworzę stronę w Firefoxie to te okienka stron "społecznościowych" są puste (bez tych znaczków fontello) i nie zalinkowane. Sprawdzałem w innych przeglądarkach (Opera, IExplorer) i na nich działa, ale na Firefoxie nie. Czy da się coś z tym zrobić, czy to wina po prostu tej przeglądarki i ona niektórych rzeczy nie obsługuje po prostu?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 lutego 2016 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
Zobacz, co rzuca konsola.
komentarz 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)

O to chodziło?

Zdaję sobie sprawę, że prawie nic nie widać na tym wstawionym screenie, dlatego tu jest oryginał: http://images.tinypic.pl/i/00752/it6pmj2xu8il.png

komentarz 5 lutego 2016 przez Comandeer Guru (607,960 p.)
"Konsola", czyli zakładka obok ;)
komentarz 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
edycja 5 lutego 2016 przez Owczarek Niemiecki
PROBLEM ROZWIĄZANY

Dziękuję przyjacielu Comandeer za pomoc :D

__________________________________________

Do tych co mają podobne problemy:

A więc wiem czego to była przyczyna, zauważyłem, że po wchodzeniu na stronę te "obrazki" pojawiały się, ale błyskawicznie znikały, pomyśłałem, że może coś je blokuje, sprawdziłem wtyczkę "Privacy Badger", ale nic nie blokował, a więc wziąłem się za adblock'a, wyłączyłem go i po odświeżeniu strony wszystko czego nie było się wczytało.

Dziwne, że blokował tę "część kodu" jak strona była uruchamiana z serwera, a jak z dysku to nie, co jest też dziwne na Operze też mam Adblock'a i nic nie blokował, no cóż, nic się nie poradzi na takie "bunty" komputerów ;P

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 1,179 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 716 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2017 w HTML i CSS przez Michał Bartnik Początkujący (440 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 2,256 wizyt

93,742 zapytań

142,680 odpowiedzi

323,299 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...