• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Hosting i domena w hekko.pl

Object Storage Arubacloud
0 głosów
751 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2016 w Hostingi, domeny, usługi przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Cześć, kupiłem sobie w hekko.pl hosting  EasyPackPlus.

I mam problem, bo w tym pakiecie jest darmowa domena. Ale nie wiem gdzie można tą darmową domenę zamówić.

Na pocztę dostałem tylko dane do severa FTP, może ktoś wie jak założyć darmową domenę?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 2 lutego 2016 przez Paweł123
 
Najlepsza
Po zalogowaniu się do panelu klienta (podkreślam klienta, nie DirectAdmina) na górze strony powinien być banner z informacją, że przysługuje Ci darmowa domena. Wystarczy w niego kliknąć i będziesz tam miał możliwość wybrania domeny .pl.

Oczywiście darmową domenę dostajesz dopiero wtedy gdy opłacisz hosting na rok, samo zamówienie to tylko uruchomienie okresu testowego na 14 dni.
komentarz 2 lutego 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Nie ma nic takiego. Dodam, że jeszcze nie zapłaciłem z to konto.
komentarz 2 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A no to właśnie dopisywałem jeszcze edit odpowiedzi ale nie zdążyłem ;p

Musisz opłacić hosting na rok, dopiero wtedy dostaniesz możliwość zarejestrowania darmowej domeny.

Inaczej się nie da, po prostu jeśli nie zapłaciłeś masz 14 dni okresu testowego hostingu tak więc mógłbyś po tym czasie zrezygnować a domena byłaby już zarejestrowana... No a prezent jest za to jak wykupisz hosting więc tak by być nie mogło.
komentarz 2 lutego 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

ok dzięki :) 

Mam jeszcze jedno pytanie.

Podczas rejestracji hostingu podałem, że posiadam domene i chcę jej używać.

niestety nie mam jej jeszcze. Chciałem ją zamówić jako tą darmową domenę, która jest w zestawie.

Czy będzie jakiś problem? 

komentarz 2 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Problem może być tylko taki, że teraz nie będziesz miał domeny pod którą będziesz mógł w czasie okresu testowego wejść na swoją stronę.

Gdybyś wybrał, że nie masz domeny dostał byś do wyboru darmową subdomenę w domenie hekko24.pl, w sytuacji gdy tego nie zrobiłeś od razu to nie wiem czy jest jeszcze możliwość aby takową subdomenę uzyskać.

Ale jeśli nawet nie to gdy tylko opłacisz hosting możesz bez problemu zamówić tą darmową domenę i dodać ją do konta - będzie na pewno działała normalnie.
komentarz 2 lutego 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok dzięki ;D

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,570 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2018 w Offtop przez Jan Machelski Nowicjusz (200 p.)
+3 głosów
12 odpowiedzi 4,455 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 264 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2015 w Offtop przez Nolandosky Bywalec (2,110 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,618 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...