• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

E14 część praktyczna JUTRO! pisał już ktoś ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
870 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2016 w Egzaminy zawodowe przez niezalogowany
Cześć pisał już ktoś E.14 praktyczne i jeśli tak czy może się tym podielić co było i na co zwrócić uwage itp :p

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2016 przez Frendom Pasjonat (18,900 p.)
wybrane 8 lutego 2016
 
Najlepsza
Ogolnie jezeli uwazales na lekcjach i chociaz troche ci zalezalo to nie masz czego sie bac. Tak jak Arek napisal przede wszystkim uwaznie czytaj zadania, szczegolnie w wymaganiach co do wygladu strony i bazy danych. PHP akurat nigdzie nie bylo, wiec nim nie musisz sie przejmowac, js tylko w ktoryms wystapil, ale to nie na jakims zaawansowany poziomie. Z baza danych w phpmyadmin nie bedziesz mial raczej problemow i to tyle jezeli chodzi o ten egzamin, nic strasznego tam nie bylo
+1 głos
odpowiedź 1 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A no pisał pisał, miałem 20 stycznia, czyli drugi dzień od rozpoczęcia.

Co było... Przecież chwile po zakończeniu pierwszej zmiany jaka ma dany arkusz wycieka on do sieci, tak trudno zobaczyć co było? :D Były nawet całe bazy na jakich pracowało się na egzaminach, zdjęcia arkusza i wszystko.

Na co zwrócić uwagę to nie wiem co Ci poradzić. Po prostu uważnie czytaj zadanie, najlepiej po kilka razy żeby nie zrobioć jakiejś głupoty. Rób wszystko jak jest napisane, bo mogą czepiać się szczegółów. Na koniec efekty pracy są nagrywane na płytkę, sprawdź ją koniecznie, czy wszystko dobrze się nagrało - o tym to pewnie wam powiedzą już na samym egzaminie.

Jak dla mnie - osobie siedzącej w webdevie - było proste, nawet bardzo. Miałem arkusz 5, niby ten "trudniejszy" bo w nim był też JS a w poprzednim (bodajże arkusz 2) tylko HTML i CSS :P Arkuszy z tego co mówili jest 6. Co było w pozostałych to nie wiem, po swoim egzaminie już się nie interesowałem tematem.
komentarz 1 lutego 2016 przez niezalogowany
a masz jakiś link do tego arkusza ?
komentarz 1 lutego 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Tak jak napisałem, wszystko na elektrodzie.

Temat o E14, ciągle trwający: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3124116-1500.html

Arkusz 2: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3124116-300.html#15348861

Arkusz 5: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3124116-540.html#15352280

Dalej nie wiem, jak pisałem, nie obserwowałem już tematu.

Paczki potrzebne do części z bazami danych, hasła i wszystko też tam krąży. Jeśli Ci zależy musisz poświęcić trochę czasu, poszukać tego i sobie porobić.

A, i jeszcze gdzieś na Facebooku jest grupa dotycząca kilku kwalifikacji, tam też sporo jest. Linka do niej znajdziesz również gdzieś w tym temacie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 280 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 549 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Dynamic Bywalec (2,910 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 951 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2017 w Egzaminy zawodowe przez dawcio1445 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...