• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stylizowanie rekordu z bazy w php

Object Storage Arubacloud
0 głosów
377 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2016 w PHP przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
przywrócone 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk
Witam mam problem bo nie wiem jak można stylizować rekord zwrócony z bazy w php

KOD PHP= http://pastebin.com/djQgpJsW

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 28 stycznia 2016 przez McShadow
 
Najlepsza
Normalnie, w echo wpisujesz sobie kod HTMLa czyli jakieś klasy/id (które możesz później wystylizować przez CSS) czy co tam chcesz i to działa - kod wyświetlony przez PHP przeglądarka normalnie zinterpretuje.

PS. Nie musisz nam wszystkim podawać swoich danych do bazy :P
komentarz 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Proste, łatwe i niezalecane :)

Jak napisałem już wyżej, tak jak mieszanie kodu HTML i PHP jest niezalecane, tak i mieszanie kodu HTML i CSS też. Poza tym to nie wygodne - bo mając podpięty do wszystkich plików strony plik CSS raz zmieniasz i masz z głowy, a mając w kilku plikach trzeba szukać i kilka razy zmieniać.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Nie ukrywamy pytań po uzyskaniu odpowiedzi... Można ewentualnie zamknąć czy wybrać najlepszą odpowiedź.

Mają zostać, tak aby inni użytkownicy też mogli się czegoś dowiedzieć. A nie ktoś Ci pomaga, pisze i ty sobie stwierdzasz że sobie to bez powodu od tak ukrywasz.
komentarz 28 stycznia 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
oj tam niezalecane to mały projekt, a proste rozwiązanie jest najlepsze prawda no prawda
komentarz 28 stycznia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ale te rozwiazania nie zawsze sa dobrymi praktykami. Ucz sie oddzielać kod PHP. Taki pro tip ktory kiedys Cie uratuje.
komentarz 28 stycznia 2016 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
spoko wiem o tym na pisaniu w frontendzie syf w kodzie nie jest dobry ale narazie mi to rozwiązanie starczy

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,368 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 587 wizyt
pytanie zadane 27 czerwca 2016 w SQL, bazy danych przez Bartess Gaduła (3,630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 244 wizyt
pytanie zadane 6 czerwca 2016 w C i C++ przez Zaka Nowicjusz (150 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...