• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Wirus blokuje przeglądarkę

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,534 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
zamknięte 21 lutego 2017 przez Dawid Warduliński
Witam mam problem zainstalował mi się wirus który  blokuje mi prawie wszystkie adresy www. po wejsciu w przeglądarkę  wyświetla się adres feed.sonic-search jak to usunąć
komentarz zamknięcia: Nie wymuszony format pc

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
AdwCleanera próbowałeś?

Uruchom, przeskanuj, pousuwaj wszystkie śmiecie nim a później sprawdź czy wszystkie zbędne dodatki z przeglądarek też poznikały, jak nie to pokasuj. Że po wejściu w przeglądarkę otwiera to, to pewnie ustawienie strony startowej, zmień sobie po usunięciu tych syfów na jaką tam chcesz.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
Tak dwa razy

http://wklej.to/ZIzwo
komentarz 28 stycznia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
A sprawdzałeś rozszerzenia/dodatki w przeglądarce? Nie ma tam na pewno nic? Stronę startową jak mówiłem spróbuj zmienić w ustawieniach przeglądarki.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
poza programem do blokowanie reklam nic więcej nie ma
+1 głos
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Użyj sobie: Malwarebytes Anti-Malware. Później ściągnij, nagraj na płytke/pendriva kaspersky rescue disk odpal jako live cd i przeskanuj komputer. Możesz jeszcze posprawdzać w dodaj lub usuń programy czy jakieś śmieciowe programy nie są zainstalowane i sprawdzić dodatki w przeglądarce. Jeżeli nie pomoże to raczej pozostanie tylko format.
0 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2016 przez Tapicerav3 Nowicjusz (180 p.)
Spróbuj wejść tam gdzie kasuje sieprogramy (nie pamiętam jak to się nazywa na linuxsię jestem) i odszukaj wirusa i usuń .Następnie zobacz dodatki przeglądarki i skasuj to.Myśle że to  pomoże i jeszcze zmień strone główną w przeglądarce.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
No własnie nie mam nic nowego tam
komentarz 28 stycznia 2016 przez Tapicerav3 Nowicjusz (180 p.)
Mialem kilka razy podobne wirusy.https://www.youtube.com/watch?v=Xuos0sCJJqU zobacz ten filmik
komentarz 28 stycznia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
robiłem i nic bardziej chodzi o to że nie mogę wejść na żadną stronę www bo pisze tak ja by nie było internetu.
komentarz 28 stycznia 2016 przez Tapicerav3 Nowicjusz (180 p.)
Daj jakieś screenshoty czy coś bo te twoje opisy takie słabe trochę/
komentarz 28 stycznia 2016 przez Tapicerav3 Nowicjusz (180 p.)
Wejdź w usuwanie programów i znajdź coś takiego "swizzle biz" i to skasuj powinno byc już okey daj info :D.

i może zmień strone główna po tym.
0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2016 przez Dawid Warduliński Obywatel (1,830 p.)
Jest działa przywruciłem system o dwa tygodnie i ok
0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2016 przez Lucylily Nowicjusz (140 p.)

O ile wiem , ta strona jest wirus porywacz , ponieważ czytałem kilka informacji o tym z tego artykułu:http://www.fastremovevirus.com/remove-sonic-search-completely-from-pc.html

Możesz dowiedzieć się więcej i uzyskać kilka wskazówek , aby usunąć ten przykry stronę


 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 732 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez jako6 Bywalec (2,550 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,831 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez ziolojestem Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...