• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Marcin951

28
odpowiedzi
1
najlepsza odpowiedź
1 głos
odpowiedź 20 listopada 2018
Jeśli jesteś już po podstawach to najlepszym wyjsciem było by wymyślenie jakiejś aplikacji i napisan
1 głos
odpowiedź 18 listopada 2018
Polecam samemu poszukać kursów na youtubie czy udemy, czy przeglądać dokumentacje
1 głos
odpowiedź 18 listopada 2018
Wiadomo że ekspertem po tym nie będziesz, kursu nie oglądałem może jest dobry, 30zl to nie jest dużo
1 głos
odpowiedź 23 października 2018
Czy ta strona nie jest czasem jednym wielkim fejkiem? Gdzie sama firma ktora rozsyla te "markow...
0 głosów
odpowiedź 26 grudnia 2017
Błąd polegał na tym że ten plik był wygenerowanym Lorem Ipsum prawdopodobnie enter uniemożliwiał dzi
3 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2017
NIe lepiej porozdawać ulotki czy pójść do normalnej pracy? przecież z takiego "zarabiania przez
0 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2017
Jak masz możliwość to czemu tego nie zaliczyć sobie ? Nie wiem czy ludzie już są tak leniwi ze jak c
0 głosów
odpowiedź 24 grudnia 2016
Może gdzieś zle przeczysciłeś lapka albo uzyles jakieś słabej pasty termoprzewodzącej
1 głos
odpowiedź 24 grudnia 2016
Ja nie miałem z nim zadnych problemów pozostaje oddanie na gwarancję lub opcjonalnie masz jakiś bład
0 głosów
odpowiedź 22 grudnia 2016
Myśle ze z +2000zl ale niech wypowie sie ktos kto bardziej zna sie w temacie
0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2016
Jeżeli wszystko jest aktualnie to ja bym na twoim miejscu przeskanował komputer może masz jakiegoś k
0 głosów
odpowiedź 9 grudnia 2016
BitDefender jest dobry jednak nie testowałem wszystkich anti-virusów więc moge powiedzieć ze z uzywa
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016
Nie, jest tego pełno w internecie
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016
Tak, jest to możliwe
0 głosów
odpowiedź 20 listopada 2016
Jeśli chodzi o bezpłatne to MyBB do tego ma dobrze rozwiniętą polską społeczność
1 głos
odpowiedź 19 listopada 2016
jakbyś coś więcej opisał czego bot ma dotyczyć to zastanowił bym się nad ofertą
0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2016
Bardzo dobrze znam się na tworzeniu rang na ts, jednak nie rozumiem trochę twojego problemu mógłbyś
0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2016
Nie wiele mogę ci pomóc bo inna karta graficzna (gtx960) ale w ostatnim miesiącu mialem podobny prob
1 głos
odpowiedź 15 maja 2016
Wrzuc to najlepiej na jakis hosting moze byc darmowy np cba. Jak pisal Comandeer nikomu nie bedzie s...
0 głosów
odpowiedź 15 maja 2016
Za duża czcionka i zbyt jasne kolory a tak po za tym jest ok

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,454 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...