• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: Marak123

63
odpowiedzi
6
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2023
Nie koniecznie musi być to wina baterii, telefon posiada dużo różnych układów, które mogły się zepsu
0 głosów
odpowiedź 14 czerwca 2022
Wygląda na to że jest to wolne miejsce i nic tam nie ma wiec powinno się dać kliknąć prawym i usuń w
0 głosów
odpowiedź 4 czerwca 2022
Nie, jest to informacja że możesz coś napisać bo konwersacją z tą osobą jest dostępna.
2 głosów
odpowiedź 23 maja 2022
Wpłynąć źle nie wpłynie na zdjęcie ale to i tak nic nie da jeżeli chcesz przekonwertować plik z .png
1 głos
odpowiedź 23 maja 2022
Witam  Po dłuższych poszukiwaniach w Internecie udało mi się znaleźć post który nakierowa
0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2022
Ogólnie albo firma która produkuje te dyski jest lipna albo tylko który masz jest jakiś wadliwy. Spr
2 głosów
odpowiedź 2 lutego 2022
Raczej nie możliwe jest żeby wirus przedostał się z maszyny wirtualnej do komputera głównego poniewa
0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2022
Ogólnie mówiąc to nie ma możliwości z zewnątrz tak ja to napisał poniżej @rafu007 tylko jeżeli uzysk
1 głos
odpowiedź 1 lutego 2022
Default values in a Map in C++ STL - GeeksforGeeks
2 głosów
odpowiedź 1 lutego 2022
Obstawiam ze jest to język "C" a nie "C++" dodaj słowo struct przed inicjacją struktury np. struct
0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2022
Zależy to wszystko do czego używasz kompa, bo jeżeli używasz komputera do pracy(programowanie, grafi
1 głos
odpowiedź 1 lutego 2022
Nie wiem czy robiłeś coś takiego ale polecam bo dużo można się nauczyć tylko jest długie. https://p
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2022
Ogólnie to znalazłem rozwiązanie co prawda trzeba je jeszcze dopracować. Trik polega na tym aby wyc
0 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2022
Jednym ze sposobów jest tablica z tekstami która mają być wstawiane i zwiększanie indeksu wstawiania
0 głosów
odpowiedź 27 stycznia 2022
Ogólnie to żeby osadzić procesor na płycie głównej to musi gniazdo procesora i to na płycie głównej
1 głos
odpowiedź 27 stycznia 2022
Witam  Ja pracowałem (przeglądałem Internet i to często, programowałem, uczyłem sie sieci komp
1 głos
odpowiedź 19 lipca 2021
Ogólnie rzecz biorąc to wystarczy zainstalować najlepiej system operacyjny serwerowy np. Linux Ubunt
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2021
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1923496.html#:~:text="N%20R%20x%20M"%20oznacza%20&q...
1 głos
odpowiedź 15 lutego 2021
Ja polecę SPC GEAR LIX fajna myszunia sam używam podświetlanie rgb ma dwa dodatkowe boczne przyciski
0 głosów
odpowiedź 10 lutego 2021
Rozumiem ze chodzi ci o wyświetlenie jakiegoś znaku na środku kwadratu? Jeżeli tak to możesz zrobić

92,620 zapytań

141,471 odpowiedzi

319,794 komentarzy

62,002 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...