• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Smartfon Honor

Object Storage Arubacloud
0 głosów
261 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2016 w Urządzenia mobilne przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)

http://www.x-kom.pl/p/245201-smartfon-telefon-fablet-honor-4c-cherry-mini-dual-sim-czarny.html

Czy ktoś może posiada? Jak myślicie warto kupować?
Niby na cały środek od Huwawei więc to samo co we wszystkich. A parametry ma bardzo dobre i w tej cenie to chyba najlepszy wybór.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2016 przez secsec Mądrala (7,250 p.)
Nie znam firmy, więc nie kupiłbym. Kilka lat temu kupiłem jakiegoś no-name i szybko zakończył żywotność, co prawda postęp technologiczny jest więc nie ma co twierdzić, że może być podobnie, ale zamiast kupować no-name za ponad 6stówek rozważyłbym zakup czegoś pewnego, jak HTC. Nie pamiętam teraz dokładnie modelu, ale coś z 6 z przodu i oznaczeniem G bodajże kosztuje ok 700 zł, a w komplecie masz procesor 8 Ghz.
0 głosów
odpowiedź 17 stycznia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
"...rozważyłbym zakup czegoś pewnego, jak HTC..." A najlepsze jest to, ze Honor to pod firma HTC :DDDDD Taki sam stan jest pomiędzy Lenovo i Motorola. Sam smartfon jest średni wg ceny, mało znane bebechy, ogółem nic specjalnego, raczej jako zapychacz w ofertach Orange i Plusa niż jako do osobnego kupna. Osobiście zastanowilbym sie nad zenfone 5 lub motorolka Moto g starszej generacji. Ewentualnie, jeżeli chcesz pewnego producenta, moze gdzieś po taniości znajdziesz LG g2 mini, ale to mało mozliwe w tej cenie.
komentarz 17 stycznia 2016 przez PoProstuTomasz Początkujący (470 p.)
Motorola serio warta uwagi ?

Ogólnie szukam coś z dobrym aparatem. Honor kusi mnie 13mpx i nagrywanie w full HD, ale nie wiem  czy to tylko nie teoria..
komentarz 17 stycznia 2016 przez daan Pasjonat (17,640 p.)
Gdzie znalazłeś informację, że Honor jest pod firmą HTC ? :P Według mojej wiedzy jest to pod firma Huawei. Sam posiadam Honor 6 i jestem bardzo zadowolony, mógłbym go spokojnie polecić, nie wiem jak to wygląda w modelu 4c :)
komentarz 17 stycznia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
13Mpix to format 4:3, serio otrzymujesz 8. Nie wiem jak tam z autofocusem, ISO, dostępnymi trybami, ale nagrywanie w fullhd to glupota imo, tymbardziej ze wbudowanej jest 8gb, czyli serio 3,8 do mediów+sd pewnie do 32/64, więc zrzuty plików co 2-3 tygodnie. Motorola ma dobre bebechy, ale gorszy aparat, natomiast Zenfone ma ledwo gorsze bebechy, ale bardzo dobry aparat. Z LG duzo zalezy z jakiego andka byś korzystał.
0 głosów
odpowiedź 18 stycznia 2016 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Mój brat ma ten telefon i bardzo chwali. Bardzo dobry telefon jak za tę cenę, a Huawei to nie żaden noname tylko jedna z większych firm w tej branży. Oczywiście trzeba uważać na podróbki.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 745 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2017 w Urządzenia mobilne przez ck Obywatel (1,780 p.)
+2 głosów
3 odpowiedzi 209 wizyt
pytanie zadane 18 marca w Urządzenia mobilne przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2022 w Urządzenia mobilne przez Jamia Nowicjusz (170 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...