• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bootstrap - Z czym to się je?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
6,040 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w HTML i CSS przez edios55 Bywalec (2,600 p.)
Ukończyłem podstawy html/css i zamierzam brać się za responsywność witryn. Od czego zaczać nauke bootstrapa, znacie jakieś dobre tutoriale?

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
edycja 24 kwietnia 2015 przez joker
 
Najlepsza

Szczerze polecam, naprawdę bardzo dobry kurs:

http://kursbootstrap.pl/category/bootstrap-3-2/

Pozdrawiam serdecznie

+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Ja się uczyłem bootstrapa z tej strony: http://www.w3schools.com/bootstrap/default.asp ukończysz podstawy w jakieś 2 dni i 3 na ćwiczenia.
+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Ale boodstrap ma wbudowana siatke,RWD

Naucz sie robic to samemu ;)
1
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Nie wiem za co dostalem głos w dół :) Ale jesli chcesz nauczyć sie RWD to nie tedy droga.
komentarz 14 kwietnia 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)

Zgadzam się w 100%. Ludzie chcą wszystko robić po jak najmniejszej lini oporu, a potem najczęściej wracają i tak do podstaw.

edios55 - d

edios55 - naucz się najpierw sam robić responsywne strony, żebyś wiedział co za co odpowiada, co to są jednostki relatywne, jak pozycjonować odpowiednio rzeczy itd. A jak już to ogarniesz, to dopiero potem weź się za responsywne frameworki.

Cytując mistrza: "Rozwój powinien być harmonijny..." M.Z.

0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Robert Saternus Stary wyjadacz (12,180 p.)

Od czego zaczać nauke bootstrapa, znacie jakieś dobre tutoriale?

Odpowiadając na Twoje pytanie: zacznij od napisania od podstaw, w pełni responsywnej prostej strony www. Co mogę polecić do nauki:

https://eduweb.pl/kursy/html/elastyczne-strony-www.html - niestety płatny, ale kurs warty swej ceny.

 

0 głosów
odpowiedź 15 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Najlepiej zacząć od budowania prostej strony, zerknij na oficjalną dokumentację i skorzystaj z grida, naucz się wstawiać poszczególne komponenty korzystając z dokumentacji, popróbuj je zmienić (np. kolorystycznie) z wykorzystaniem wbudowanych narzędzi dla web developera (zbadaj element/firebug) i tyle.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 873 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Damian Prymus Początkujący (380 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 507 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2017 w HTML i CSS przez Dar3Q Obywatel (1,200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 304 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w HTML i CSS przez Radek Begej Użytkownik (580 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...