• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

www.wesoleprezenty.pl

Object Storage Arubacloud
+18 głosów
466 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2015 w Nasze projekty przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Witajcie ziomale, zapraszam was na stronkę http://www.wesoleprezenty.pl, taki mój pierwszy projekt, nie jest idealny, ale to dopiero początek. Projekt będzie rozwijany w przyszłym roku i do następnych świąt będzie podczepiony pod CMSA i bardziej rozbudowany no i też więcej osób będzie nad nim pracowało do tego czasu, na razie taka zapowiedź. Zapraszam do zobaczenia, i być może komuś się przyda podczas świątecznych zakupów w tym roku, pozdrawiam!

7 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Hejka, powiem ci że jak na pierwszy projekt to jest dobrze! moje pierwsze wrażenie jest "o nieźle" a jak zobaczyłem opcję losuj prezent dla babci to było coś w stylu "ale SZTOS" smiley  Mnie stronka bardzo się podoba, ciekawy pomysł i dobre wykonanie :) 

komentarz 10 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Dzięki ziom, przeliczyłem się z czasem i okazało się, że w pojedynkę to se mogę, nie zdążyłem zrobić tego co chciałem, dlatego strona nie jest taka jaką sobie wyobrażałem, ale w przyszłym roku będzie dużo lepsza. To mój pierwszy oficjalny projekt, wcześniej coś tam dłubałem, ale nic nie ujrzało światła dziennego. Dziękuje za dobre słowo ;)
komentarz 10 grudnia 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Jest jeszcze hmm Wielkanoc? :) Prezenty okolicznościowe - imieninowe, urodzinowe, rocznicowe. Mikołajki. Ogólnie Polacy to miły naród :)
komentarz 10 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Wiem wiem, to plany na przyszłość, ale powiem Ci, że ogólnie żeby wypuścić jakąkolwiek stronę to konkurencja jest bardzo duża. Sama strona w sobie to jedno a pozycjonowanie i zbieranie ruchu to druga sprawa, myślę nawet, że zrobienie strony to pikuś, tylko wypromowanie jej to już większy problem. Ale generalnie zgodzę się z Tobą, że Polacy to miły naród ;) Pozdrawiam serdecznie!
+1 głos
odpowiedź 10 grudnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

Jak na pierwszy projekt to coś pięknego. Podziwiam ludzi, którzy mają "duszę" do dobierania kolorów na stronie.

Jedynie co mnie troszeczkę irytuję to spowalnianie przy scrollowaniu, odczuwam to trochę jako "lagi", ale to tylko moja opinia. Reszta wizualnie na najwyższym poziomie. Podziwiam i pozdrawiam. laugh

komentarz 10 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Dziękuje ziom, wszystko jest do do pracowania, skrypty Js dużo ważą wiem o tym, dlatego strona jest do optymalizacji, wszystko po nowym roku dopiero, na razie skupiam się na rodzince, dziękuje za dobre słowo,

PS. Prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się różowego koloru :)
+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
Bardzo ciekawa strona tylko w wersji mobilnej czuje się trochę "ciasno" kolorystyka fajna przejrzysty interfejs wszystko działa także spoko stronka Pozdro
komentarz 12 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Stronę mobilną robiłm na szybko, po nowym roku wszystko będzie zrobione od nowa ;)

Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)
Najważniejszy jest orygianlny pomysł, a szczerze mówiąc czegoś takiego jeszcze w sieci nie widziałem.

Życzę wytrwałości w jej ciągłym ulepszaniu!
komentarz 12 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Bardzo dziękuje za dobre słowo, obiecuję, że na kolejne święta stronka będzie zdecydowanie lepsza i bardziej funkcjonalna i z bardziej przemyślaną i zaplanowaną treścią. Teraz to wszystko działo się za szybko.

Pozdrawiam serdecznie ;)
+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Stronka świetna smiley yes

Tylko jeśli możesz to dodaj coś takiego, żeby zanim odeśle cię na Ceneo, wyświetliło jaki to produkt, bo czasem jak się coś nie spodoba, to wkurza latanie pomiędzy kartami :)

komentarz 12 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Masz rację, też uważam to za wadę, po nowym roku wprowadzę taką funkcjonalność, już mniej więcej mam wizję jak to zrobić ;)

Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie ;)
komentarz 12 grudnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja również dziękuję :) W sumie na komputerze nie jest najgorzej, problem się zaczyna jak ktoś użytkuje na telefonie ;)
+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Cześć, całość bardzo ładnie wykonana, brakuje jedynie delikatnych poprawek tak jak pisali już pozostali użytkownicy forum, od siebie dodam prośbę o dodanie skryptu "scrollup" pozwalający z dowolnej części strony w szybki sposób wrócić do samej góry. Pozdrawiam.
komentarz 12 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)
Po nowym roku zmodernizuje stronkę i będzie scrollup, słuszna uwaga dziękuję i pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 11 grudnia 2015 przez Benek Szeryf (90,870 p.)
Jakiego programu używałeś, by stworzyć grafikę na tej stronie? I jak zrobiłeś padające płatki śniegu?
komentarz 12 grudnia 2015 przez JimmyTulipanTudeski Bywalec (2,780 p.)

Grafika pochodzi ze strony freepik.com za 10 dolarów miesięcznie masz dostęp do wszystkich grafik wektorowych.

Do tego program Photoshop do obróbki grafiki, dostępny w subskrypcji rocznej za 12 euro miesięcznie na stronie adobe.com

Skrypt śniegu:

 

/**
 * jquery.snow - jQuery Snow Effect Plugin
 *
 * Available under MIT licence
 *
 * @version 1 (21. Jan 2012)
 * @author Ivan Lazarevic
 * @requires jQuery
 * @see http://workshop.rs
 *
 * @params minSize - min size of snowflake, 10 by default
 * @params maxSize - max size of snowflake, 20 by default
 * @params newOn - frequency in ms of appearing of new snowflake, 500 by default
 * @params flakeColor - color of snowflake, #FFFFFF by default
 * @example $.fn.snow({ maxSize: 200, newOn: 1000 });
 */

(function($){$.fn.snow=function(options){var $flake=$('<div id="flake" />').css({'position':'absolute','top':'-50px'}).html('&#10052;'),documentHeight=$(document).height(),documentWidth=$(document).width(),defaults={minSize:10,maxSize:20,newOn:500,flakeColor:"#FFFFFF"},options=$.extend({},defaults,options);var interval=setInterval(function(){var startPositionLeft=Math.random()*documentWidth-100,startOpacity=0.5+Math.random(),sizeFlake=options.minSize+Math.random()*options.maxSize,endPositionTop=documentHeight-40,endPositionLeft=startPositionLeft-100+Math.random()*200,durationFall=documentHeight*10+Math.random()*5000;$flake.clone().appendTo('body').css({left:startPositionLeft,opacity:startOpacity,'font-size':sizeFlake,color:options.flakeColor}).animate({top:endPositionTop,left:endPositionLeft,opacity:0.2},durationFall,'linear',function(){$(this).remove()});},options.newOn);};})(jQuery);

wywołanie na stronie:

<!--SNIEG-->
<script src="assets/js/snow.js"></script>
<div><script>
$(document).ready( function(){
    $.fn.snow();
});
</script></div>

 

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2018 w Sprawy forum przez Igor Gawrys Stary wyjadacz (12,460 p.)
+13 głosów
5 odpowiedzi 324 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2019 w Offtop przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
+34 głosów
3 odpowiedzi 992 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2017 w Offtop przez niezalogowany

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...