• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karteczki na pulpicie ?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,142 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2015 w Offtop przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)

Witam

 

Chciałbym się was zapytać, czy znacie może dobry, sprawdzony program do ustawieniana pulpicie przysłowiowch "karteczek",miałyby głównie służyć jako forma notatek.Windows oferuje aplikację Sticky Notes, ale ta jakoś do mnie nie trafia.

Najlepiej, jakby karteczki pozostawały na swoim miejscu po ponownym
uruchomieniu systemu. Nie pogniewałbym się na dodatkową opcję
kolorowania karteczek.

Liczę na Państwa sugestie i propozycje.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
http://alternativeto.net/software/7-sticky-notes/

Wpisałem w guglu -sticky notes alternatywa-, jeśli te cię nie satysfakcjonują :)

Jak coś, to ja nie wiem, nie używam takich :C Ale myślę, że tu znajdziesz coś dla siebie
komentarz 13 kwietnia 2015 przez CrookedKnee Gaduła (3,150 p.)

Dokładnie o to mi chodziło :) Dzięki za poświęcony czas, sam mogłem wpisać w google, ale chciałem "sprawdzoną" aplikację. Moim zdaniem apka zasługuje na piąteczkę smiley

+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2015 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)
Dawno, dawno temu używałem PNotes, ale w sumie nie rozumiem stosowania takich rozwiązań. Do tego służą listy DO TO chyba. Lepsze rozwiązanie moim zdaniem odnośnie planowania swoich zadań itp.
komentarz 13 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

A jaka jest implementacja takiej listy?

komentarz 13 kwietnia 2015 przez Wojtek Wiedeński Bywalec (2,460 p.)

Ja korzystam z tej aplikacji: https://todoist.com/ Jest dostępna na wszystkich możliwych platformach. Ja osobiście jej używam jako rozszerzenie w przeglądarce oraz apka na Androidzie. 

Fajna jest możliwość dzielenia zadań na projekty oraz przydzielania zadań innym użytkownikom. Polecam do zapoznania się z nią i ocenu samomu. Jest też oczywiscie kilka innych pozycji np:

Przybliyżyłem temat, ale wybrać musisz osobiście. 

Pozdrawiam, 5!

+1 głos
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Dzięki za poddanie interesującego pomysłu :)
Na karteczkach najlepiej umieścić ciekawe cytaty :)
0 głosów
odpowiedź 30 listopada 2022 przez gogus Nowicjusz (140 p.)

Nawiązując do tematu dodam filmik instruktarzowy, który wyjaśnia jaki program do tworzenia karteczek użyć w Windows 10.

youtu.be/9EUn-QOUcvw

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 174 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2021 w Offtop przez Dawidziu Bywalec (2,610 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez beren Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...