• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

VS 15 po zmianie na linkowanie statyczne wyświetla się błąd lub jakie pliki dodać do linkowania dynamicznego

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
209 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2015 w C i C++ przez Tymek Janiak Początkujący (460 p.)
zrobiłem kalkulator w Visual Studio 2015 kalkulator to aplikacja okienkowa (Projekt CLR ) chciałem wysłać go koledze wysłałem a on mówi że nie działa bo brakuje pliku z koncowkom .dll no to zmieniłem na linkowanie statyczne i kompilator wyswiatla bład

Severity    Code    Description    Project    File    Line    Suppression State
Error    D8016    '/clr' and '/MT' command-line options are incompatible    Kalkulator    D:\Projekty\Projekty c++\Visual studio\Kalkulator\Kalkulator\cl    1    

lub jakie pliki mam wysłać  by program działał szukałem w google ale instrukacje sa dla VS 08 lub 10 a ja jeszcze nie zabardzo sie oriętuje w VS Prosze o pomoc

Dziekuje z góry

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2015 przez KSYMEK Gaduła (3,280 p.)
wybrane 10 grudnia 2015 przez Tymek Janiak
 
Najlepsza
Niech kolega doinstaluje Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 tutaj masz link:https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145
0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2015 przez criss Mędrzec (172,590 p.)

Jakie wyslac? Pewnie to o które prosi. 

koncowkom koncowkom koncowkom koncowkom koncowkom koncowkom

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 621 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2017 w C i C++ przez timrh Mądrala (6,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,771 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2017 w C i C++ przez MisterVento3 Użytkownik (830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia 2017 w C i C++ przez L33TT12 Gaduła (3,950 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...