• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy warto kupić okulary Steelseries Scope Onyx Gunnar

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
767 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2015 w Offtop przez Jan1233 Użytkownik (590 p.)
Witam od jakiegoś czasu pracuje bardzo duzo przed komputerem i odczuwam to na oczach. W internecie wpadłem na temat takich okularów i chciałbym wiedziećczy takie rozwiązanie pomoże mi w kwestii zmęczonych oczu. Może ktoś sam używa i może  mi poradzić czy warto

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 7 grudnia 2015 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
wybrane 12 grudnia 2015 przez Jan1233
 
Najlepsza
Najłatwiej jest robić 10-15min przerwt co ok 1h wpatrywania się w monitor. Trzeba troche dyscypliny sobie wypracować, ale jak trza to trza. Ew. zaopatrzyć się w krople do nawilżania oczu jeśli ci się wysuszają (HydroBalance). Same okulary troche mi śmierdzą kolenym gadżetem, który jest fajny bo jest GAMINGOWY (!!!). Przyznam, że nic nie czytałem na ten temat, ale na logike - nie mam pojęcia w jaki sposób na każdego te same okulary miałyby działać w ten sam sposób (jeśli w ogóle działają). Najpewniej męczą ci się mięśnie odpowiedzialne za ustawienie soczewki w ten sposób, żebyś widział bliskie odległości i w tym ci pomogą zwykłe okularki od okulisty / optometrysty jeśli masz jakąś wade na +. Może warto sprawdzić bo nawet z niewielkiej wady na + (bliskie odległości) przy długim siedzieniu przed monitorem mogą wyniknąć poważne konsekwencje.
+1 głos
odpowiedź 7 grudnia 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Rób przerwy, może zamało światła masz w pokoju? usiądź dalej od monitora jak to możliwe :)
+1 głos
odpowiedź 7 grudnia 2015 przez Strategiusz Dyskutant (9,220 p.)
Opis tych okolarów brzmi jak  ściema z telezakupów mango. To są zwykłe okulary zerówki, tyle że z żółtymi szkłami. Za 480 zł. Wierzysz, że te okulary "wyłapują wilgotność powietrza" w inny sposób niż przez zaparowanie szkieł? Albo że powstrzymują "prądy powietrzne" i zapewniają "szczególny mikroklimat" lepiej niż każde inne okulary? Wszystko napisali tak, żeby przed sądem mogli sie wymigać, ale jednocześnie, żeby ktoś naiwny pomyślał, że kupił jakąś kosmiczną technologię.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 269 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2016 w Offtop przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 436 wizyt
pytanie zadane 25 września 2015 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
4 odpowiedzi 687 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Rafał Darłak Początkujący (410 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...