• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam dobrej myszki

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
377 wizyt
pytanie zadane 21 listopada 2015 w Offtop przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Witajcie :)
Moja dotychczasowa myszka zachorowała na scrolla, typowa chińska choroba. Stwierdziłem, że czas na coś porządniejszego.
Możecie mi polecić coś ciekawego? Szukałem między innymi na stronie Geniusa i Logitecha, ale nic nie przykuło mojej uwagi.

Czego oczekuję od myszki:
-Nie chcę wydawać więcej niż 100 zł lub minimalnie więcej, chociaż jeśli znacie coś ciekawego to podrzućcie,
-Nie jestem graczem PC, więc nie szukam bajerów,
-Chciałbym żeby myszka była dobra (wytrzymała dłużej niż miesiąc),
-Musi być bezprzewodowa,
-Dobrze by było gdyby miała makra.

Pomożecie?

8 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 21 listopada 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)
Ja mam myszę Logitech M185, jak na razie cztery czy pięć miesięcy i nie zapowiada się, żeby coś miało się skiepścić. :) Scroll mógłby mieć ciut cięższy skok przy obracaniu, ale to moja prywatna opinia. Z wad...? Logo już mi się powoli wyciera. :P
Mysza bez żadnych bajerów - niedroga, mała i wygodna. :) Do "normalnych" zastosowań polecam. :)
komentarz 21 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Całkiem w pytę, chociaż szkoda że nie ma makr.
komentarz 22 listopada 2015 przez Mikrokontroler xD Stary wyjadacz (13,500 p.)
mam taką 3 rok. Baterię wymieniałem tylko raz. I jest bezprzewodowa :D w sumie tylko dlatego ją kupiłem :D
+2 głosów
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Zine Obywatel (1,000 p.)
Ze swojej strony polecam logitech m195, niestety nie ma makra, ale jest mega wytrzymała i bateria wytrzymuje baaaardzo długo. Z myzki korzystam już 4 lata spadła mi dosłownie tysiąc razy i wiele razy myślałem, że już umarła a mimo wszytsko działa. Logo się lekko zdarło, ale myszka dalej wygląda świetnie i mimo, iż jest mała jest bardzo poręczna. Baterie kupuje takie najzwyklejsze w ikeii, a wytrzymują ok. 2 miesiące przy intensywnym użytkowaniu. Bardzo mobilna do codziennego użytko polecam, choć makra na pewno by się przydało, ale cena za jaką można ją dostać ~30zł przemawia za wszystkim :)
komentarz 22 listopada 2015 przez draghan VIP (106,230 p.)
Hmmm... Wygląda tak samo, jak moja. :) M185 pracuje mi na oryginalnej baterii już cztery miechy, jak nie pięć. Przy praktycznie ciągłym użytkowaniu. :)
komentarz 22 listopada 2015 przez Zine Obywatel (1,000 p.)
Rzeczywiście, ciekawe czym się różnią, bo wizualnie niczym. Ale wychodzi na to, że moja szybciej baterie zżera :D
+1 głos
odpowiedź 21 listopada 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Genius Gila mam od 1.5 roku i jest świetna
komentarz 21 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Z tego co widzę, jest tylko w wersji przewodowej, a niestety takiej nie chcę, bo przy laptopie mi przeszkadza każdy kabel, często go pakuję do plecaka i ogólnie z nim łażę gdzie popadnie. No i cena, dwukrotna przebitka tego co tak z czystym sercem mogę wydać na mysz :/ Ale dzięki za podpowiedź :)
+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Szymon Lisowiec Mądrala (7,150 p.)
Ja posiadam Microsoft Sculpt Mobile Mouse i jestem zadowolony.
+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Hej, używam obecnie myszki bezprzewodowej Logitech M510 i szczerze, z czystym sumieniem mogę ją polecić, z resztą tak jak każdą myszkę tej firmy. Jeszcze nigdy nie miałem problemów z myszkami tej firmy,
komentarz 22 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
A czy te przyciski pod kciukiem są programowalne?
komentarz 22 listopada 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Tak, można dowolnie skonfigurować:)
+1 głos
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Michał628496 Pasjonat (17,340 p.)
Ja mam takąt myszkę(czarną):

http://www.microsoft.com/hardware/pl-pl/p/wireless-mobile-mouse-1850/U7Z-00057

za około 60zł sprawdza się bardzo dobrze przy moim laptopie.
0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Forumowicze, orientujecie się może czy przyciski w np. takiej:
http://allegro.pl/myszka-bezprzewodowa-logitech-m510-unifying-waw-fv-i5670931512.html

myszce (te pod kciuk) są programowalne? Czy jedyne do czego mogą służyć to ich domyślne wstecz/do przodu?
0 głosów
odpowiedź 22 listopada 2015 przez Quiku Obywatel (1,370 p.)
Okej, już niemalże podjąłem decyzję. Mam jeszcze mały dylemat, czy kojarzy ktoś myszki takiej marki jak Hama?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5571944349&reco_id=7ed3dea3-9130-11e5-8389-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16#thumb/5

Poza tym, kupował ktoś kiedykolwiek coś "powystawowego" z allegro? Sprzęty które normalnie kosztują 300 zł są tam po 120 zł, niby "powystawowe", albo ze zwrotów, ale średnio chce mi się w to wierzyć. Opłaca się?
komentarz 22 listopada 2015 przez pjj Gaduła (4,330 p.)
Sprawdź komentarze pozytywne/negatywne tego użytkownika.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 188 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Dawid Glomba Obywatel (1,220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 953 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez elwlodaro Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 106 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez nikodemCuprys Początkujący (340 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...