• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przepisanie się do innego gimnazjum w trakcie roku szkolnego.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
518 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Witam społeczność. Tak jak w tytule. Chcę przepisać się do innego gimnazjum w trakcie roku szkolnego, czy jest to możliwe? Kiedy najlepiej to zrobić? Czy mogę przepisać się do gimnazjum poza moim obwodem? Na co wtedy "patrzy" dyrekcja w trakcie rozpatrywania mojej prośby?

4 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Decyzja o przyjęcie cię do innego gimnazjum powinna jedynie zależeć od wolnego miejsca w danej szkole. Zapytaj się o szczegóły w sekretaracie szkoły, do której chciałbyś się przenieść, a wtedy powinieneś wszystkiego się dowiedzieć.
+1 głos
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
To nie jest forum prawne czy coś.. Gimbaze i tak i tak musisz zdać więc, przepisanie raczej nie będzie ci sprawiało trudności.. Chyba że do jakiejś gimbazy w mieście, gdzie jest jakiś wyż ludnościowy
+1 głos
odpowiedź 8 listopada 2015 przez MrChalski Użytkownik (850 p.)
Myślę że dałoby radę się przepisać, o ile masz wszystko zaliczone póki co :P
Można wiedzieć czemu chcesz się przepisać ? Może to pomóc Ci doradzić ale jak to zbyt osobiste to nie pisz :)
komentarz 8 listopada 2015 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Nie mam nic do ukrycia. Żałosny poziom nauczania, sama patologia w klasie (głównie dziewczyny, pisałem o tym więcej w innym wątku), rozpiernicz na lekcjach, a nauczyciel nie umie nic z tym zrobić, uczniowie bezkarnie spożywają wyroby tytoniowe na boisku i na pobliskim cmentarzu, doszły mnie słuchy, że jeden z uczniów miał marihuanę w plecaku. Jest tego więcej, ale nie chce mi się tutaj o tym pisać. W innym gimnazjum mam kolegów z podstawówki.
komentarz 8 listopada 2015 przez MrChalski Użytkownik (850 p.)
Niestety takie teraz są gimnazja ;/ no chyba że pójdzie sie do dobrego z wysokim poziomem ale tam zaś ciężej się dostać. No ale życzę Ci powodzenia :D
0 głosów
odpowiedź 8 listopada 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
A nie możesz się spytać w sekretariacie? :o
komentarz 8 listopada 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
A czy odpowiedzą na pytanie jest pytanie?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,066 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 563 wizyt
0 głosów
7 odpowiedzi 15,944 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...