• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego to nie działa? Automatyczne kliknięcie za pomocą Greasemonkey.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
232 wizyt
pytanie zadane 20 października 2015 w JavaScript przez Mr Popcorn Bywalec (2,340 p.)

Kłaniam się z góry jak rzadko który, witam i o zdrowie pytam.

Jest sobie pewna strona internetowa (nie będę reklamował), na którą wrzuca się śmieszne filmiki, gry online, obrazki... Jeśli ktoś tą stronę zna, to dobrze, jak nie to też ok :-)

Na poniższym screenie widzidzie, że każdy materiał wideo można oceniać w skali od 1 do 5 klikając na odpowiednią gwiazdkę.

Kod html do piątej gwiazdki jest następujący:

<input class="autostar {split:2}" type="radio" value="5.0" name="rating-1" style="display:none" f="5">

Od kilku dobrych tygodni męczę się, żeby napisać w pełni działający skrypt, który pozwoli mi na automatyczne kliknięcię piątej gwiazdki, po załadowaniu strony. 
Kombinuje jak koń pod górę ale niestety bez efektów. Gdzieś tam wujek google pokazał mi parę funkcji, ale żadna z nich nie chce działać. To są moje wypociny. Proszę, powiedzcie dlaczego to nie działa.

var result = document.evaluate("//input[@type='radio' and @name='rating-1 and @value='5.0']",
document, null, XPathResult.FIRST_ORDERED_NODE_TYPE, null);

window.onload = function () {
    result.click();
}

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 7 listopada 2015 przez dzbanek2 Nowicjusz (180 p.)
jakby coś się ruszyło w tym temacie to nie zapomnij napisać
komentarz 7 listopada 2015 przez Mr Popcorn Bywalec (2,340 p.)

Dostałem gotowca na pebx.pl, oto on:

function oceniaj() {
  if ($('.rateBox').size()) {
    if (!$('.messageOcena').size()) {
      $.post('/a/ocen', {v:5});
    }
  }
}
window.onload = function () {
  return oceniaj();
}

Całkiem zapomniałem, żeby dać tutaj jakiś znak.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 760 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2015 w JavaScript przez dzbanek2 Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 871 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 425 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...