• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Krzesło dla programisty

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
4,035 wizyt
pytanie zadane 3 października 2015 w Offtop przez niezalogowany
zamknięte 4 października 2015
Od jakiegoś czasu mam w planach zakupić sobie krzesło, które będzie mi domyślnie służyło do pracy przy komputerze (4-6h) każdego dnia. Obecnie jestem zmuszony siedzieć na najzwyklejszym krześle, ale czuję że mi to nie służy.

Zależy mi na krześle, które będzie komfortowe przy dłuższym korzystaniu i musi mieć regulowaną wysokość.

Mój budżet to ~1.5 tys. zł (absolutne maximum to 2tys), może niektórzy z Was są w stanie polecić jakiś model, z któego korzystają i są zadowoleni.
komentarz zamknięcia: Dokonałem wyboru

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
wybrane 4 października 2015
 
Najlepsza
Tylko ergonomiczne, a jak na wypasie to Aeron i dowolny model - mam w pracy i ciężko z niej wychodzić bo to bajka a nie krzesło :)
komentarz 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Niestety koszt tego cudeńta to do 4000 najtaniej ale myślę, że wart tej ceny. To zupełnie inny rodzaj siedzenia. Siedzisz i odpoczywasz.
komentarz 3 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Tak patrzę na zdjęcia tego fotelu i tapicerka to praktycznie siatka - czy jest to wytrzymałe i po kilku miesiącach nie zrobi się w tym dziura?
komentarz 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Hmm 3 miesiące na nim siedzę, leżę, siedzę po turecku, i turlam się i w sumie nic się nie zmieniło. Siatka jest wytrzymała - oczywiście można ją zniszczyć jeśli ktoś chce, ale nie ma sensu :D poza tym z tego co się orientuję to jest dobry support do tego (hmm w końcu jaka cena)
komentarz 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
1
komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany

Aeron to nie krzesło. Aeron to bajka ~event15

+2 głosów
odpowiedź 3 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
To ma być fotel z wbudowanym laptopem ?  za 2k to bym kupił krzesła dla całej rodziny :D

Jak dla mnie ostateczne maximum https://www.akracing.pl/index.php
komentarz 3 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)

Chyba że stawiasz na ergonomię :D 

Beka :D

komentarz 3 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Z tymi krzesłami dla całej rodziny mnie dobiłeś! laugh (ale w sumie to masz rację)

komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Laptopa szukam w cenie do 8k, więc raczej bez laptopa :P

Sam wolałbym wydać max 1.2k, ale wiem że są także droższe stąd 2k. Przesiedziałem w tańszym 1 rok na studiach i nabawiłem się porządnego bólu pleców.
komentarz 4 października 2015 przez gysek Początkujący (470 p.)
Mam identyczny też niebieski, i nienarzekam ale oparcie po pewnym czasie 1rok;-) odchyla się zabardzo do tyłu.
+1 głos
odpowiedź 3 października 2015 przez gysek Początkujący (470 p.)
Po co firmowe?Lepiej poszukaj jakiegoś przedniego fotelu samochodowego nwm. na szrotach, w internecie .

I z sklejki dorób stelaż.Komfort bezporównania wyższy!
komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Fotel samochodowy nigdy nie był czymś wygodnym dla mnie, z resztą na studiach niby jak miałbym dorobić sobie jakiś stelaż, czy coś? Przy założeniu, że nawet zrobiłbym stelaż, to istnieje problem w kontrolowaniu wysokości na jakiej bym siedział (wiem, że na tej stancji nie pozostanę na kolejny rok). Raczej odpada
komentarz 4 października 2015 przez gysek Początkujący (470 p.)
Sorki nie doczytałem że na studiach, fotel samochodowy dobry do domu.
0 głosów
odpowiedź 3 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Ja się pochwalę, że kupiłem skórzany fotel po przecenie, bo coś za ok. 450 zł, ponieważ miał jedną dziurkę w tapicercę i powiem, że jest okropnie wygodny. Jeśli fotel, to sądzę, że tylko skórzany i z duża ilością wypełnienia - taki, jaki mają szefowie wielkich firm wink

komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Super, tylko mnie interesują konkretne modele oraz czy możesz coś powiedzieć jak się sprawdza po kilku godzinach siedzenia etc ;)
komentarz 3 października 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Konkretnego modelu ci nie podam, bo kupowałem go w pobliskim sklepie meblowym, ale wygoda z użytkowania (siędzę dość długo na nim) jest wg mnie bardzo dobra. Podkreślam, aby był z prawdziwej skóry, ponieważ tapicerka nie powinna ci się podrzeć, co najwyżej skóra się zetrze. Także radzę kupić fotel z grubszym wypełnieniem ("puszysty"), bo ja np. nie ścierpiłbym twardego oparcia i siedzenia, a mój użytkuje się naprawdę miękko smiley

0 głosów
odpowiedź 3 października 2015 przez eliano Gaduła (3,640 p.)
ja kupiłem miesiąc temu fotel-pufę-worek (chyba wiesz co mam na myśli) i jestem zadowolony. spędzam na nim do 12h dziennie. dałem 100 zł z wysyłką. nie żałuje
komentarz 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

:D (12 znaków)

komentarz 3 października 2015 przez eliano Gaduła (3,640 p.)
tak dokładnie taki. - nawet kolor sie zgadza
komentarz 3 października 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)

A panna również przyszła? devil

komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Myślałem też o tym, ale potrzebuję spzetu przy którym mogę pracować przy biurku, a to się nadaje do relaksu, czytania książek ewentualnie do pracy przy laptopie, a nie przy wielu monitorach.

Mimo wszystko dzięki
komentarz 3 października 2015 przez eliano Gaduła (3,640 p.)
event15, no jasne przychodzą całymi watahami !

szymon siarkiewicz, właśnie ja se koduje na tym fotelu z laptopem a dodatkowy monitor stoi na biurku w taki sposób że go widzę podczas siedzenia na fotelu. właściwie od kiedy mam ten fotel to przestałem korzystać z biurka.
komentarz 3 października 2015 przez eliano Gaduła (3,640 p.)
ps. szymon siarkiewicz, właśnie wszedłem na twoją stronę, ciekawe rzeczy tam piszesz. na pewno poczytam w wolnym czasie
komentarz 3 października 2015 przez niezalogowany
Hmm... zastanowię się, chociaż wolałbym nie rezygnować z wygody jaką daje biurko (przestrzeń robocza: miejsce na notatki i masę innych rzeczy zawsze w zasięgu ręki i wzroku)
0 głosów
odpowiedź 4 października 2015 przez RfG Użytkownik (580 p.)

ja korzystan z DXRacer OH/MN05/N  od około 3 miesiecy i jestm zadowolony siedzi się dobrze ma regulowane podłokietniki, wysokość i kąt nachylenia oparcia a także specjalne poduszki pod kark i ledzwie. Siedzi się dobrze nawet powyżej 8h.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 212 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,554 wizyt
–12 głosów
2 odpowiedzi 701 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez gs30001 Nowicjusz (180 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...