• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Artykuły naszej społeczności na forum Lenovo TECH ZONE

Object Storage Arubacloud
+59 głosów
1,899 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
edycja 8 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent

Witam Państwa!

Zainteresowanie Forum koderskim przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Prawie 500 zadanych pytań, ponad 2500 odpowiedzi, 1700 komentarzy do tych odpowiedzi i prawie 900 zarejestrowanych osób! Stworzyliście niesamowite miejsce w  sieci, a mówię stworzyliście, bo to całkowicie Wasza zasługa - absolutnie każdy jest tu traktowany z szacunkiem i każdy może uzyskać pomoc niezależnie od swojego poziomu zaawansowania. 

Tak jak wspominałem na filmie - nigdy nie zdarzyło mi się spotkać takiej grupy ludzi w sieci, jestem dumny że takie osoby zgromadziłem wokół swojego kanału na YouTube!

Póki co poświęcam cały czas na ulepszanie tego miejsca według Waszych mnóstwa cennych sugestii (udało się wprowadzić powiadomienia, licznik wizyt i statystyk, poprawić wiele literówek, obronić forum przed botami). Odpisałem Wam na kilkadziesiąt prywatnych wiadomości. Nie mogę się już doczekać, gdy ukończę najważniejsze fixy i sam włączę się do większej liczby dyskusji :)

A dziś start drugiej inicjatywy - Forum miłośników technologii Lenovo TECH ZONE. Tamtejszy system (phpbb) ma dużo większy sens w przypadku dłuższych wpisów i dyskusji aniżeli publikowanie w systemie stack-market (na forum koderskim). Sam chętnie podyskutuję wiele na różne tematy, w tym offtopowe (w dziale "Porozmawiajmy" mamy pełną swobodę). Unikatowa też będzie możliwość czytania bądź tworzenia artykułów Społeczności - szczegóły tutaj: http://lenovotechzone.pl/viewtopic.php?f=58&p=9139#p9139

To jest kolejna realizacja moich planów w sieci związanych z filozofią samorozwoju przedstawioną na ostatnim filmie - zobaczymy jak wielkie będzie Wasze zainteresowanie. Chcę dać Wam szansę realizacji swoich pasji w sieci. 

Póki co na forum nadal obowiązuje jeszcze premoderacja postów - staram się jak mogę wynegocjować jej usunięcie - myślę że to kwestia czasu aż moje wyjaśnienia dotrą do umysłów ludzi odpowiedzialnych za techniczną realizację projektu. 

Zapraszam do rejestracji, do dyskusji, do rozwinięcia także tego miejsca dostępnego dla Was w sieci!

Przy okazji - następny tutorial na moim kanale to będzie odcinek 3 kursu HTML.

Pozdrawiam!


Nie minęło sporo czasu a mamy już pierwsze artykuły - i to jaki! (gratulacje dla autorów! - czytajcie, oceniajcie, komentujcie): 

http://lenovotechzone.pl/viewtopic.php?f=58&p=9146#p9146

http://lenovotechzone.pl/viewtopic.php?f=58&p=9147#p9147

9 odpowiedzi

+24 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Oliwier Wolf Użytkownik (950 p.)
Na lenovo całkowicie odstrasza to że posty muszą być akceptowane przez administrację, dlatego zostanę tutaj.
komentarz 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Tak, ten szczegół boli, dlatego nie zachęca to forum zdecydowanie do wchodzenia tam.
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Aktualnie ja mam możliwość "klepnięcia" nowego wątku, więc nie będzie tak źle z czasem akceptacji (wkrótce zapewne nastąpi zdjęcie tej premoderacji), ale oczywiście rozumiem naturalną reakcję. Pozdrawiam
+9 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Forum lenovotechzone jest 100% odpychające, Akceptacja posta? Żadne normalne forum nie ma czegoś takiego, kto ma prawo decydować, jaki "post" przyda się drugiej osobie? + nie podoba mi się "bałagan" na forum, ogólny design.
Choć wiem, że z czasem będę tam aktywnym użytkownikiem :P. Teraz czekam na reedycje forum.
+9 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Bartosz Płóciennik Dyskutant (8,510 p.)
Również się ciesze, że takie miejsce powstało w polskich internetach :) - polski odpowiednik stackoverflow a co :D

Mi osobiście o wiele bardziej podoba się system Q&A, który mamy tutaj niż klasyczne forum - tutaj czuć tę dynamikę i w ogóle :D - jeśli się nie obrazicie ja zostanę tutaj xD

Mimo znajomości HTML, CSS i innych technologii o których Pan nagrywa filmy i tak je chętnie oglądam - zawsze trochę inne podejście mozna odkryć do sprawy a no i posłuchać kogoś kto dobrze gada co niestety jest coraz trudniejsze ;-)

Jeszcze raz dzieki za takie miejsce, musimy tylko o nie dbać :D i ładnie w google indeksować dla potomnych haha
+8 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Hejka:)

#mojpierwszypost  :D
Ale do rzeczy, forum nie powinno pluć w stopce taką informacją :  "[ Time : 0.073s | 12 Queries | GZIP : Off ]" 

Moim zdaniem to powinien widzieć Administrator ;-) 

komentarz 8 kwietnia 2015 przez Vakoss. Bywalec (2,870 p.)
Znalazł się znawca..
+8 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Super czekałem niecierpliwie na ten odcinek !! 

mam jeszcze jedną małą sugestię może warto by było zrobić miejsce na forum gdzie użytkownicy będą mogli wrzucać tam swoje projekty np. napisałem stronę chciałbym żeby ktoś spojrzał na nią obiektywnie ocenił podzielił się spostrzeżeniami doradził coś, fakt mogę stworzyć temat na forum i zapytać się użytkowników, ale myślę że nie tylko ja chciałbym z tego korzystać a chyba nie warto za każdym razem tworzyć nowe zapytanie lepiej umieścić to w jednej zakładce „ nasze projekty” a przy okazji można by było szukać tam inspiracji.

Napiszcie co myślicie. Pozdrawiam.

komentarz 8 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Super pomysł!
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Świetny pomysł! Zawsze lepiej gdy inni rzucą okiem na nasze wypociny i nakierują nas co można by zmienić/ulepszyć/zostawić/usunąć.
+5 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
No no :D Zdecydowanie bardziej mi przypadło do gustu to forum, ale na tym Lenovo też się zaczyna robić ciekawie. Chyba się zarejestruje mimo, że słaby ze mnie sprzętowiec.
+5 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Mimo iż sądzę że znam HTML, na takim poziomie żebym mógł tworzyć strony, to odcinek zapewne da mi spory zastrzyk wiedzy. Cóż miłego tworzenia materiału. Pozdrawiam.
+3 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez LislaV Bywalec (2,400 p.)
No, w końcu się zarejestrowałem, bo wcześniej miałem problem, tzn. nie działały mi pola do wpisywania danych podczas rejestracji. Teraz jedyna uwaga podczas rejestracji to taka, że kilka minut sie głowiłem, gdzie należy wpisać kod potwierdzający.. To pole jest kompletnie niewidoczne. A tuż po zarejestrowaniu maila z linkiem aktywującym znalazłem w SPAMie (poczta gmail). Tyle ode mnie, pozdrawiam :)
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Jakoś nie podoba mi się tamta strona, ale podoba to, że wynagradzają co jakiś czas xD (polska cebula :P). W każdym razie wszystko co jest tam, może być i tu, a to forum jest lepsze.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 411 wizyt
pytanie zadane 13 października 2015 w Offtop przez Wojciech Trojanek Obywatel (1,230 p.)
+8 głosów
5 odpowiedzi 594 wizyt
+16 głosów
6 odpowiedzi 356 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez niezalogowany

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...