• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dalszy rozwój kanału / projektu miroslawzelent.pl - ankieta

VPS Starter Arubacloud
+87 głosów
2,974 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

Witam,

Przygotowałem krótką ankietę dla Widzów - jeżeli ktoś posiada chwilę czasu i ma ochotę wypełnić pomagając mi dowiedzieć się co nieco o Was - zapraszam:

http://goo.gl/forms/0uEr0KMUCl

Za każdy feedback serdecznie dziękuję! Pozdrawiam

33 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015 przez kocim Użytkownik (810 p.)
Ankieta wypełniona! :) W ostatnim punkcie podałem Jave, lecz po wstępnym przemyśleniu chciałbym delikatnie zmienić zdanie. Doszedłem do wniosku, że rozpoczynanie kolejnego kursu spowoduje jeszcze wieksze rozdarcie na kanale. Chodzi mi o to aby skupić się na czymś konkretnym i to rozwijać najcześciej, najszczególowiej, pokazując więcej ciekawych przykładów, rozwiązań, etc. Pozostałe kursy/serie filmów dodawać od czasu do czasu. W końcu jeśli fachowiec jest od wszystkiego to (zwykle) jest od niczego, czyż nie? :) Pozdrawiam i dziękuje z całego serca za kanał, blog oraz to forum! To napedziło mnie do pracy, dało mnóstwo motywacji i frajdy, a także pozwoliło poznać kilkoro wartościowych ludzi. Trzymam kciuki z całych sił na dalszą motywacje Pana do prowadzenia tych trzech elementów.
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015 przez Hatter Gaduła (3,180 p.)
Wypełniłem ankietę.
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015 przez Middleman Początkujący (320 p.)
Wypełniona, mam nadzieje że zachwycisz mnie jakąś wspaniałą serią :)
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)
Wypełniłem, życzę dużo motywacji i siły do działania. ;)
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez babiak Obywatel (1,810 p.)
Wypełnione ;)
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez Rafau Początkujący (390 p.)
Ankieta wypełniona - generalnie, to dzięki Pańskim materiałom zacząłem poważnie interesować się programowaniem. :)

Jeśli miałbym polecić komuś osobę, dzięki której zacząłby przygodę z językami programowania - wybrałbym Pana.

Pozdrawiam :)
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2015 przez McShadow Obywatel (1,050 p.)
Wypełnione czekam na kursy z CMS i java script!
0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2015 przez DevKar Początkujący (260 p.)
Świetny kanał, bardzo inspirujący. Chciałbym aby kanał poszedł w kierunku wgłębienia się w technologie, o których jest już mowa. Świetnie by było, gdyby kolejne filmiki nawiązywały do Frameworków np. Zend, Backbone czy Bootstrap.
0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)

Jedyne czego mi brakuje, aby kanał był w pełni perfekcyjny, (może zabrzmi to dość trywialnie), ale zadań domowych, wskazówek, które pozwolą w łatwy sposób utrwalić wiedzę i polepszyć swoje koderskie umiejętności- jednym słowem teorię zmienić na praktykę :)
Najlepiej gdyby to były ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności.
Gdyby coś takiego pojawiło się przy każdym odcinku, wiedza zostałaby wdrożona na bardzo długi  okres czasu :)

Szanuję Pana czas i domyślam się, że to co Pan robi wymaga wysiłku, aby znaleźć chwilę pośród codziennych obowiązków i móc nagrać video, jednak z perspektywy ucznia wygląda to następująco.
Oczywistym jest, że Pański materiał jest unikatowy, na ogromną skalę, jednak jak sam  zauważyłem, obserwując swoje zmagania jak i innych,czas oczekiwania, na odcinek z danej serii, sprawia, że wiedzia wcześniej zdobyta  zostaje "zamazywana", dotyczy to również serii C++, gdzie po przerobieniu całości materiałów, większość moich znajomych pozostała na etapie programowania strukturalnego, bo sami sobie nie potrafili znaleść przykładów do "poćwicznia" np. jeżeli chodzi o dziedziczenie,polimorfizm, a co najważniejsze konstruktory, destruktory :)
Owszem,zrozumieli teorię,(bo jest ona bardzo przystępnie przedstwiona) jednak jako początkujący, nie byli w stanie wykorzystać zdobytej wiedzy, wymyślając odopowiednie przykłady do przerobienia - nie byli też pewni tego co robią, z oczywistych względów, więc po kilku miesiącach zapominali i przerabiali wszystko od początku.

Jest to taka moja drobna sugestia, ponieważ takie są moje spostrzeżenia, wysunięte na podstawie obserwacji moich młodszych  znajomych, którym gorąco polecałem Pański kanał.
Dodatkowo jestem przekonany, że nikt inny, tylko Pan jest w stanie znaleźć czy wymyślić, doskonałe przykłady, poprzez które genialnie będzie można utrwalić zdobytą wiedzę, no i odpowiednio wykorzystać czas oczekiwania na dany odcinek.

Mam nadzieje, że dobrze mnie Pan zroumie, pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów  :)

0 głosów
odpowiedź 24 października 2015 przez KIG Użytkownik (950 p.)

super

#include <iostream>

using namespace std;
string komentarz;
int main()
{
    cout << "SUPER Jesli sie nie zgadzasz napisz w komentarzu" << endl;
    cin >> komentarz;
    cout << "napisales:||" << komentarz << "||nie wiem czy dobre/zle" << endl;
    return 0;
}

 

komentarz 24 października 2015 przez KIG Użytkownik (950 p.)

 Po zakończeniu ankiety przydały by się jakieś statystyki odnośnie odpowiedzi.

0 głosów
odpowiedź 20 marca 2016 przez Protekton123 Użytkownik (700 p.)

Mam pomysł na serię/kurs ( nie chciałem zaśmiecać poczty). Nie był by to do końca kurs. W filmach (w jednym) pokazywał by pan np. kilka zastosowań jakiegoś skryptu lub jakiegoś kodu na różnych na przykład, podobnych wersjach kodu lecz z innym efektem wizualnym (np. różne typy slajderów , wysuwane menu z lewej prawej strony czy coś takiego ). Nie chce dokładnie opisywać ponieważ, może to panu tylko podsunie pomysł na coś o wiele lepszego niż to o czym myślę. Z góry dziękuje za poświęcony czas.

0 głosów
odpowiedź 20 marca 2016 przez niezalogowany
Marze o kusie swift dla ios :( może kiedyś
0 głosów
odpowiedź 28 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Wypełniłem. Mam nadzieję że byś zrobił bardziej typowo naukowe materiały poświęcone Matlabowi, Wolfram Alpha czy podstawom fizyki i zastosowań tego w informatyce.

Podobne pytania

+1 głos
10 odpowiedzi 499 wizyt
pytanie zadane 23 września 2015 w Sprawy forum przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 511 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 225 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...