• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ostatnie pytanie co do wordpressa.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
232 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2015 w Systemy CMS przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Przed chwilą zadałem pytanie jak poradzić sobie z wyświetalniem jedynie submenu w sidebarze, dałem już radę. Teraz pojawił się inny problem, mianowicie wie ktoś jak wyświwtlić jeden element z menu? wyjaśnie na przykładzie:

posiadam jeden rozwijany element "realizacje", z którego rozwija się "znaki drogowe" "lorem ipsum", submenu udało mi się umieścić po kliknięciu realizacje, lecz title tutaj nie działa by zatrzymać "realizacje" na samej górze, jakieś rady? Bo mi już włosy wypadają.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
możesz screena zamieścić ? Bo nie do końca rozumiem z czym sobie nie możesz poradzić, a istnieje szansa, że Ci pomogę ;)
komentarz 27 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Realizacje mają być po kliknięciu w nie na stałe w miejscu nakierowanym strzałką (nie ważne na jaką subdomenę przejdę)

Przepraszam, ze tak ciężko to opisałem ale sam nie wiem jak to wytłumaczyć ;)

@edit - o firmie jest wstawione na sztywno html'em jak by co

komentarz 27 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
a w jaki sposób umieściłeś submenu tutaj?  Też na sztywno ? Ogólnie, powinieneś mieć to główne menu w konsoli zarzadzania wp  i to tam powinieneś dodać submenu ( czyli "O firmie"  itd. ). Powiedz mi tak. To jest Twój własny szablon który podpinasz do wp czy jest to skadś ściagnięty ?
komentarz 27 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Szablon piszę od podstaw, submenu jest umieszczone funkcją + dodaniem do page.php :) W konsoli mam wszystko, tylko do górnego menu to się sprawdza, gorzej jak chcę tutaj wyporowadzić jego 1 element z subelementami.

@edit wszystko mam już napisane jedynie co został mi ten problem, mimo że to mój kolejny szablon pod wp, takiego czegoś nigdy jeszcze nie robiłem.
komentarz 27 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
W sensie jaki problem ? Normalnie z poziomu konsoli masz możliwość dodania subelementów do danego elementu menu. Zaraz Ci podeślę dokładniejsze namiary jak to zrobić.
komentarz 27 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Ja wiem jak to zrobić, nie rozumiesz mnie. Chodzi o to, że nie wiem jak umieścić ten jedyny element menu w sidebarze, ja mam dodane to submenu jak masz na screenie (przez panel)
komentarz 27 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)
Ooo kurde, muszę pomyśleć.  Tak na szybko proponowałbym przypisanie mu jakiegoś unikalnego id i wywołanie w sidebarze. Ewentualnie odwołać się bezpośrednio w sidebarze do tego jednego elementu z submenu.

aż mnie zaintrygowałeś. Będę musiał uruchomić wp, daj mi chwilkę ;p
komentarz 27 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Wymyśliłem taki sposób :

Wstawiam 4 divy każdy z osobnym tekstem odpowiadającym za główne menu, no i już na stronie odpowiednio ukrywam i pokazuje divy... ale to jest trochę bez sensu, szczególnie, ze ja tą stroną zarządzać nie będę.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 200 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2018 w HTML i CSS przez aisha Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 181 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2019 w Systemy CMS przez Majki Obywatel (1,410 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2016 w Systemy CMS przez Bartosz Początkujący (310 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...