• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pytania na rozmowie POLCODE - programista php

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,582 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez vapvap Początkujący (350 p.)
Czy aplikował ktoś do pracy w POLCODE jako programista php? Z tego co mowił kolega, prócz rozmowy wysyłają email z zadaniem testowym na wyznaczony dzień. Opiszcie swoje doświadczenia przykłady jak to wygląda? Czy warto składac do nich CV ?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 lipca 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Niestety jescze nie aplikowałem, no chyba, że liczy się dostanie na kursy z Symfony u nich :)  

Ale na podstawie swoich własnych doświadczeń mogę powiedzieć tylko tyle. Warto.

Dostaliśmy zadanie bardzo podobne do tego mojego challangu z PHP. Może większość powie, że trudne, aczkolwiek są to zadania na myślenie. Bardzo fajne! Później odwiedziłem ich w biurze w Krk. Pracowaliśmy w grupach nad projektem napisanym w tym FW ( mózg mi lagował pod koniec haha), fajnie się pracowało. W między czasie można było się wymienić doświadczeniami z osobami które tam pracują. Mam nadzieję, że niebawem się z nimi zobaczę. Podsumowując: atmosfera super, ludzie super, zadania ciekawe. Hmm.. ciekaw jestem czy kupią tablicę ( większą i na ściane :D )

 

Poczekajmy na opinię innych, bo wiem, że jeszcze kilka osób tutaj aplikowało. :>
komentarz 11 lipca 2015 przez vapvap Początkujący (350 p.)
A jakie to były zadania?
komentarz 11 lipca 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Wejdź na mój profil i na pytania. Zrób tamto zadanie ;)
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Dowiedz się jakie mniej więcej zadanie, ale wątpię by było to coś trudnego.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,085 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
+15 głosów
6 odpowiedzi 4,595 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 905 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...