• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Seriale - wasze ulubione

VPS Starter Arubacloud
+13 głosów
3,123 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Grafika i multimedia przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
Jakie są wasze ulubione seriale?? Osobiscie uważam, że najlepszym serialem ktorym obejrzałem był Czas honoru, swietne polskie dzieło. Na praktycznie każdy odcinek czekałem z niecierpliwością.

 

Najlepsza komedia- Miodowe lata, przezabawny serial.

Dobry serial- Breaking bad, namowiony zostalem przez znajomych i opinie w internecie. Moim skromnym zdaniem 7/10. Niby dobry, ale na pewno nie aż tak genialny jak niektórzy twierdzą :)
komentarz 21 czerwca 2023 przez VBService Ekspert (251,210 p.)

Nie może zabraknąć - Technicy-magicy wink

60 odpowiedzi

+13 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
if(dobry("Dr. House") && dobry("Miodowe Lata"))
  polecaj_oba();

 

+5 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez mylk Początkujący (440 p.)
Breaking Bad

How I Met Your Mother

Better Call Saul

Dr. House

Sons of Anarchy

True Detective
+5 głosów
odpowiedź 3 kwietnia 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Aż się dziwię, że na informatycznym forum nikt nie wspomniał o Mr. Robot - jest to chyba jedyny serial, w którym programowanie jest ukazane na poważnie.yes

image

PS: Planowany jest drugi sezon. Ciekawe co się w nim zdarzy :)

+4 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Ja nie oglądam seriali, ale chyba najlepszym serialem jest Dr. House (koledzy jeszcze oglądają The Walking Dead).
+4 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Dexter 8+/10

Naruto 9/10

Naruto Shippuuden 10/10

Gra o Tron 10/10 (piesn lodu i ognia 11/10)

Breaking Bad 6+/10

Death Note 8+/10

Mentalista 7/10

Dr. House 6+/10

Walking Dead 6+/10

Kompania Braci 9+/10

Mogl bym tak do rana pisac, ale kto to bedzie czytal :)
1
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Jakieś Naruto wyżej od Mentalisty? No nie. :D
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Oczywiscie, tylko trzeba wejsc w fabułę a do tego nie wstarczy 10 czy nawet 20 odcinkow ;)
komentarz 7 marca 2016 przez Sinnley Stary wyjadacz (12,810 p.)
Ostatnio z naruto zrobił się niezły syf, niestety.
komentarz 7 marca 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Naruto do pewnego momentu jest nawet całkiem sympatyczny. Ale tak wysokiej noty to bym mu w życiu nie dał, jest wiele dużo lepszych anime :D Po za tym niestety pod koniec robi się absurdalny nawet jak na anime :D
komentarz 31 maja 2016 przez Mar Cin Dyskutant (8,900 p.)
Breaking Bad 6,a Gra o tron 10 niezłe oceny ! :D
komentarz 26 września 2016 przez Ciri Gaduła (3,380 p.)
Gdy widzisz, że Shitpoodamn ma 10/10 xd Ta seria była 8/10 do Paina, a teraz jest to 5-6/10
Polecam się zapoznać z terminem "dobre anime oraz z top 10-50 anime na MALu
(Mówi to mangozjeb z 5-letnim stażem)
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Dr. House, Gra o Tron i Breaking bad. Super seriale, polecam obejrzeć.

Pozdrawiam serdecznie
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Jak dla mnie:

The walking dead

House of cards

The strain

Polecam szczególnie The Strain, naprawdę niezły;)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez varespol Użytkownik (710 p.)
Od siebie polecę Arrow, The Flash, Gotham, Gra o Tron - o ile ktoś lubi fantasy ;) Bardzo dobrze zrobione seriale i na każdy z odcinków czeka się z niesamowitą niecierpliwością
komentarz 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Fan DC? proszę Cię moim zdaniem marvel robi dużo lepsze seriale patrz na DareDevila, albo agentkę Carter czy chociażby Agentów Tarczy, no ale o gustach się nie dyskutuje.
komentarz 31 maja 2016 przez Poczontkujący Początkujący (370 p.)
Osobiście uważam że Marvel i DC robią seriale na wyrównanym poziomie dlatego oglądam zarówno Agentów Tarczy jak i Arrow i The Flash a poza tym to jeszcze 12 małp i Mr.Robot
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Z tego co słyszałem w filmikach Mirosława Zelenta to dobre są Dr.House i Miodowe lata, ale tak to seriali nie oglądam.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Dla mnie najlepszym serialem jest The Walking Dead ;) swietny, ciekawy i polecam ;)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Radekol Bywalec (2,880 p.)

White Colar super serial.POLECAM!!!

+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,260 p.)
Oczywiście Gra o Tron. Poza tym Spartakus, szczególnie mogę polecić pierwsza i trzecią serię. Od niedawna zacząłem oglądać też House od Cards i jest świetny :)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (13,980 p.)
  • Gra o Tron
  • The Walking Dead
  • Elementary
  • I ogólnie dużo anime oglądam :P
+1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Polecam DEXTERA dla mnie 12/10
Jedna wada : zupełnie inaczej zaczynasz patrzyć na inne seriale....

PS. Dodatkowo: Dr House, Suits i True Detective 9/10

Wszystko uzależnione jest co kto lubi, mnie osobiście Dexter zmiażdzył kilkaktornie na sezon
+1 głos
odpowiedź 10 kwietnia 2015 przez Kohana91 Obywatel (1,440 p.)

Kategoria zagramaniczna:

1) Friendsi - moim zdaniem twócy tego serialu to jacyś chrzanieni geniusze. Dla mnie to coś więcej niż serial, mam wrażenie, że jest tam ukrytych wiele odpowiedzi na najważniejsze ludzkie pytania, a to wszystko okraszone dawką przecudownego, inteligentnego humoru (kurka, aż sobie chyba zaraz strzelę kilka odcinków <3).

2) Dexter - pochłonęłam wszystkie sezony mimo że im dalej, tym niestety gorzej, choć ciągle na niezłym poziomie. Ciekawa fabuła, intrygujące zworty akcji, oglądałam to z byłym chłopakiem i często pauzowaliśmy film, żeby podyskutować albo np. założyć się, kto zabił, etc. :D

 

3) Breaking Bad - no spoko, dość ciekawe, ale nie bardzo rozumiem aż taki fenomen tego serialu. W dodatku kończy się tak strasznie smutno :<

 

4) Desperate Housewives - baaardzo długo wzbraniałam się przed tym serialem. Myślałam, zgodnie z nazwą, że to taka typowa opera mydlana dla znudzonych życiem gospodyń domowych. Nic bardziej mylnego, jak ktoś lubi dobrą obyczajówkę i wątki kryminalne, polecam bardzo (jestem teraz na piątym sezonie).

 

Kategoria rodzima:

1) Pitbull - kawał dobrego kryminalnego kina, ukazujący pracę polskiej policji. Dodatkowe punkty za odcinki oparte na faktach. Doskonała obsada i klimat pozostający na długo. Mocny, momentami przytłaczający. Nie wiem czybym zdecydowała się obejrzeć drugi raz.

 

2) Krew z krwi - miniserial traktujący o problemach rodzin mafiosów, ze świetną Kuleszą w roli głównej. Prawie już zapomniałam, jak bardzo był udany. Chyba sobie odświeżę (zaraz po "Przyjaciołach";)). No i wpsaniały Domagarov, w którym kocham się od małej dziewczynki :P 

 

3) Rodzina zastępcza - serio :D Bardzo lubię ten serial ze względu na ciepły klimat, ciekawe perypetie członków rodziny i poczucie humoru na wysokim poziomie. Takie tam lekkie kino poprawiające nastrój.

komentarz 2 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Friends to mistrzostwo świata, teraz w serialach na siłe chcą rozbawić i walą same sprośne żarty i gagi, a w Friendsach same dialogi zwalają z krzesła. Za gówniarza uwielbiałem Joeya ale jak podrosłem to Chandler stał się Nr 1 ! :)
+1 głos
odpowiedź 3 maja 2015 przez Dziura77 Obywatel (1,150 p.)
Polecam House of Cards, Dr. House oraz Homeland. Świetne seriale! :)
+1 głos
odpowiedź 3 kwietnia 2016 przez adas94 Nałogowiec (29,200 p.)

To ja z kolei polecam serial LOST (Zagubieni), dla mnie to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał. 48 osób rozbija się na wyspie samolotem, pełno zagadek, mindfucków, zawiła fabuła, nic tylko oglądać. Dodam tylko, że serial się skończył w 2007,a więc gdyby ktoś się zdecydował na oglądanie, to ma serial od A do Z, 6 sezonów. 

 

+1 głos
odpowiedź 6 czerwca 2016 przez roland Nowicjusz (200 p.)
Gra o Tron, Sherlock, Breaking Bad, The Walking Dead, Daredevil, Jessica Jones i House of Cards.
0 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez RadoszSzymon Obywatel (1,570 p.)
1. Breaking Bad

2.Dexter

3.Better Call Saul

Podobne pytania

+7 głosów
22 odpowiedzi 774 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2015 w Offtop przez zirael [PL] Mądrala (5,200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
+3 głosów
4 odpowiedzi 2,047 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Offtop przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...