• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jestem pod wrażeniem

VPS Starter Arubacloud
+67 głosów
2,001 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jestem pod wrażeniem tego forum. Zadałem pytanie, a po 30 sekundach dostałem odpowiedź i to miłą, bez słów typu - google nie gryzie :)

Naprawdę dziękuję, zarówno Panu Zelentowi za stworzenie forum i całej społeczności programistycznej, jak i Wam, za to, że jesteście w porządku :)

Pozdrawiam!

22 odpowiedzi

+20 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Właśnie to magia tego forum " atmosfera " - mi osobiście brakuje licznika ile osób aktualnie jest online.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nom to fakt. Jeszcze przydałby się taki mini czatbox, żeby sobie o czymś tak off-topowo porozmawiać :)
komentarz 7 kwietnia 2015 przez p(sychi)atryk Obywatel (1,110 p.)
Jest możliwość wysłania tych pomysłów bezpośrednio do Pana Mirosława, tylko nie pamiętam gdzie była taka opcja. W każdym razie polecam ją odnaleźć i skorzystać :). Pozdrawiam!
komentarz 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Zawsze na samym dole forum :)!
1
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Wszystkie te sugestie znam i zapisuję do dalszej realizacji! Z czasem pojawią się nowe funkcjonalności :) Pozdrawiam
komentarz 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Jest kanał IRC.
+11 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Zgadzam się :) Widać, że na to forum wchodzą tylko ,,intjeligjentni" ludzie ;)
2
komentarz 8 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Takich Pan Mirek wokół siebie gromadzi.
+11 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

To forum na pewno odniesie sukces, właściwie już odniosło. Od prawdziwych programistów dla prawdziwych programistów wink

+8 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
To forum jest naprawdę wyjątkowe, nikt nikogo tutaj nie poniża, a odpowiedzi na zadawane pytania otrzymuje się szybko i są one naprawdę "porządne".

Pozdrawiam serdecznie
+7 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Zgadzam się, to forum jest wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Kazdy pomaga z checią nikt nikomu nie ubliża i można się sporo nauczyć :)
+7 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
To forum ma ambicje do stania się takim polskim stackoverflow, ale czy tak będzie? Wszystko zależy od nas. ;)
+6 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
Również się pod tym podpisuję. Bardzo miła atmosfera. :)
+5 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (13,980 p.)

Wszyscy są tu pomocni ponieważ każdy z nich oglądał Pana Mirosława Zelenta, więc nie są już tacy zieloni. Wytłumaczył nam najtrudniejsze tematy, OOP, pokazał praktyczną część. Od pierwszych filmików zapewne wiele osób zrobiło więcej niż 10 programów więc spotkało się już trochę z problemami, które łatwo im idzie wytłumaczyć kolejnym programistom, którzy mają ten sam/podobny problem. To forum jest w samo sobie pozytywnie: 

  • atmosfera
  • użytkownicy
  • grafika strony

Fora o programowaniu jak cpp0x.pl jest dobre, ale grafika i jakiś użytkownik znajdzie się co jest złośliwy.

+4 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Rodzyn Użytkownik (980 p.)
Również się zgadzam z moimi poprzednikami ;) Na forum panuję bardzo miła atmosfera i praktycznie każdy każdemu pomaga (przynajmniej próbuje) :)
+4 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
No dla mnie to forum jest najlepsze wśród wszystkich w całym internecie. My tu jesteśmy nie jak koledzy, znajomi, normalnie jak jakaś rodzina :) Pozdrawiam :)
+4 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
forum niesamowite, kazdy kto spotkal sie z chamstwem na forach typu 4programmers czy elektroda doceni to dzieło Pana Mirka :)
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez niezalogowany
A spójźcie jak szybko prybowa nowych użytkowników :) ....
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Waszek Gaduła (4,130 p.)
Jak tak dalej pójdzie, to zaczniemy robić zloty :D co nie zmienia faktu, że chętnie bym się z Wami spotkał! :)
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Tak, zacznijmy robić zloty. Wielki zlot fanów Mirosława Zelenta gdzieś pod Warszawą albo gdzieśtam... zrobimy wielką imprezę. Ewentualnie możemy też założyć sektę Zelentonatorów. We are a legion, we are Zelentonators. Czy jakoś tak :P
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
I zamieszki :D
+3 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Według mnie, po prostu grono ludzi którzy są informatykami, lub hobbystami w tym kierunku potrafią zrozumiec samych siebie. Każdy wie z jakimi problemami się borykał, oraz lubi to co robi, każdemu z nas daje satysfakcje pomoc drugiej osobię, tutaj nie ma ludzi takich którzy przychodza w jakiś sprawach typu rzucił mnie chłopak. To jest normaly, piękny, bardzo miły dla oka serwis społecznościowy nawet tak to napiszę !
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Forum trzyma poziom, bo użyszkodnicy pochodzą z pewnej dość hermetycznej grupy. Jest nas niewielu, znamy się, mamy podobne cele i w większości, podobny poziom -rozstrzał pomiędzy newbie a wyjadaczami jest zdecydowanie mniejszy niż na np. 4programmers. O ile taki stan się utrzyma, to cała ta strona stanie się ogromnym kompendium wiedzy. I to wiedzy przejrzystej, konkretnej i fachowej o którą coraz trudniej w internecie.

ps. Też tak macie że szukając w google rozwiązania problemu, w co drugim wyniku odsyłają was do googla? Do czego to doszło :( !
1
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Niestety ale też się z tym bardzo często spotykam. Osobiście zakładam, że jeśli ktoś pyta na forum to jest też na tyle inteligentny, że poszukał już sam w Google i nic nie znalazł lub tego nie rozumie dlatego staram się nigdy nie odsyłać prosto do Googla tylko pomóc ;)
komentarz 8 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Łoczywiście! :) tak wogule... na pewno znamy się? Ja nie kojarzę większości
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
To znamy się w takim cudzysłowiu :). Po imieniu czy pseudonimie się nie wymienimy, ale wszyscy (no prawie wszyscy) braliśmy wcześniej udział w  życiu tego samego kanału na YT Już w komentarzach pod filmikami następowały rozmowy  z tymi samymi osobami z którymi dyskutujemy tutaj. Teraz zostały tylko przeniesione na bardziej cywilizowany poziom.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Mi się również zajebiście podoba forum. 4programmers jest do kitu, a stackoverflow jest po angielsku. Oczywiście znam angielski i na stackoverflow sobie potrafię poradzić, ale po polsku to zawsze luźniej i łatwiej zrozumieć. Atmosfera zaś naprawdę wspaniała :)

Chciałbym tylko, żeby ta opcja "powiadom mnie (mój email), jeśli moja odpowiedź zostanie wybrana lub skomentowana" była domyślnie odznaczona. Zadomowiłem się na forumie i trochę zacząłem pisać, a parę razy zapomniałem odznaczyć wiadomość i już dostaję emaile :P
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Dokładnie, popieram ten pomysł. Gdy dużo się komentuje i odpowiada jest to denerwujące, że za każdym razem trzeba to odznaczać. A jak się zapomni to zrobi się niepotrzebny bałagan na poczcie.
komentarz 8 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Na komurki już jest odznaczone.
komentarz 8 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Już wszędzie jest domyślnie odznaczone - pan Mirosław bardzo szybko zareagował na nasze prośby i zmienił :)
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
No właśnie, na innym forum czekałem 3dni ale potem samodzielnie odpowiedziałem na to pytanie.

Tu zadałem pytanie - min.30s max 1h.
2
komentarz 8 kwietnia 2015 przez katolik6 Dyskutant (8,140 p.)
Szczerze, to tu się wręcz rozkrada pytania bez odpowiedzi. Zdarzyło mi się, że wchodzę na świerze, sprzed 12 sek., odpowiadam, wysyłam, odświerzam i... jestem czwarty XD Muszę szybciej pisać.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
To forum to klasa sama w sobie. Nareszcie takie powstało. Pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez jk_kord Bywalec (2,950 p.)
Mam takie same odczucia! Zadałem pytanie, o prawie od razu dostałem odpowiedź. Bez żadnej krytyki. Naprawdę najmilsze forum jakie spotkałem.

Pozdawiam,

Jakub Kord
+1 głos
odpowiedź 26 marca 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Mi też się podoba bardzo to forum. Odpowiedź w ciągu kilku minut, nie ma trollingu ani hejterstwa. Wszystko kulturalnie, panuje porządek.

Podobne pytania

+8 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt
+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
+5 głosów
3 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...