• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sklep z podzespołami komputera?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
319 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2015 w Offtop przez shadou102 Pasjonat (21,630 p.)
Planuje zakup podzespołów komputera i przeglądam różne sklepy internetowe i nie tylko. Czy macie jakieś sklepy godne polecenia?

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

http://www.morele.net/

Polecam ten sklep. Ostatnio zamawiałem u nich komputer (a raczej części komputera laugh). Stosunkowo tanio, szybko i bezproblemowo.

+3 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Najbardziej polecane i najbardziej znane morele.net :)
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
edycja 15 czerwca 2015 przez Michau Xlow
Osobiście mogę polecic komputronik.pl, od ponad 10 lat zamawiam u nich wszystkie podzespoły, mają bardzo dużo oddziałów, w których można osobiscie odebrać sprzęt, a nawet najpierw go odpalić i chwilę przetestować.
Co prawda ceny są dośc wygyrowane, ale za to jest duży wybór, przez spory okres czasu ani razu się jeszcze nie zawiodłem. :)
Natomiast na chwilę obecną dużo osób korzysta z www.morele.net i zachwalają sobie ten portal, więc śmiało mogę polecić.
komentarz 15 czerwca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
W dobrej cenie? komp u nich który niedawno skłądałem 5,9k , w morele 5,2k .. faktycznie, ceny są bardzo dobre.

Jeden z najdroższych sklepów komputerowych w Polsce.
komentarz 15 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Co do cen to się nie zgodzę zbytnio :)
komentarz 15 czerwca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Hmm, dzięki za szybkie sprostowanie, wiele wody minęło od momentu robienia u nich ostanich zakupów, widzę, że przez tyle lat wyrobili sobie markę, że nie zwracają już uwagi na cenę. Dziękuję za info.
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez niezalogowany
Ja kupowałem na sklepie kontrast.pl  bardzo polecany, same dobre opinie, i kilka nagrod, choc nie tak znany jak morele.net. (Ja kupiłem bo akurat była promocja) Mysle że te 3 sklepy czyli: kontrast.pl, morele,net i komputronik.pl bedą najlepsz. Zawsze możesz kupic w jakims lokalnym sklepie ale trzeba bardziej uważać. Moim zdaniem morele bedzie najpewniejsze..
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez NeroTestero Gaduła (3,240 p.)

Polecam ci sklepy gdzie zamawiałem swoje części: www.morele.net i www.agito.pl 

0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
jak bys mieszkal kolo mojego bloku to bym ci polecal media expert (nie wiem czy tam sprzedaja czesci :D) bo mam zaledwie 100m do sklepu :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 94 wizyt
pytanie zadane 4 października 2023 w Sprzęt komputerowy przez Ad0nis Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 174 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2023 w Sprzęt komputerowy przez BarSki13 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 264 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez dusigroszharambe Nowicjusz (120 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...