• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w wybieraniu telefon

Object Storage Arubacloud
0 głosów
213 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Offtop przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Hejka, potrzebuję sobię na jakiś miesiąc dwa kupić telefon, mam do dyspozycji 400zł i zastanawiam się czy kupić używanego Iphona 4 czy może przeznaczyć kasę na coś innego?

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
wybrane 9 lipca 2015 przez Eimens
 
Najlepsza
Ja bardzo polecam właśnie Lumie. Ostatnio kupiłem sobie, co prawda trochę droższą bo za 700 zł, Microsoft Lumie 640. Posiada wszystko co potrzeba, bardzo dobrze działa, nic się nie wiesza. Sam zastanawiałem się czy Windows to będzie dobra decyzja ale nie żałuję. Najpierw też zastanawiałem się nad Lumią 535 która kosztuje właśnie koło 400-500zł ale postanowiłem dołożyć do czegoś trochę lepszego. Jedynym minusem Windowsa może być trochę mniejsza dostępność aplikacji niż np. na Androida ale mi zupełnie to nie przeszkadza - wszystko czego potrzebuje to mam a nawet aż za dużo ;) Kolejnym plusem jest to że kupując nawet najtańszą Lumie dostajesz pewną darmową aktualizację do Windows 10. Także ja gorąco polecam, szczególnie ten model który mam jak i ogólnie Lumie i system Windows Phone.
komentarz 1 czerwca 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Akurat dla mnie windows odpada, bo nie można tak poeksperymentować jak z androidem :D
komentarz 1 czerwca 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No to fakt że Windows jest systemem zamkniętym ale jeśli ktoś potrzebuje telefonu do dzwonienia, smsowania, przeglądania internetu i społczności czy posłuchania muzyki albo zrobienia zdjęcia to jest to na prawdę bardzo dobry wybór.

Jeśli ktoś potrzebuję bardziej zaawansowanych funkcji, olbrzymiego wyboru aplikacji i innych bajerów to pewnie rzeczywiście Android lepiej się sprawdzi.

Ale jako telefon do bardziej codziennych zastosowań mogę polecić Windowsa z czystym sumieniem! :)
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez cismanek Bywalec (2,620 p.)
Na miasiąc dwa to szkoda wywalać 400zł, ale jeśli już koniecznie będziesz chciał, to może coś z Microsoft Lumia? Nie wiem jaki jest Twój stosunek do windowsa, ale generalnie jeśli wymagasz przede wszystkim sprawnego działania, to myślę, że w takiej kwocie coś wybierzesz;)
komentarz 1 czerwca 2015 przez sulas99 Początkujący (340 p.)
Ja podzielam zdanie mam Microsoft Lumia 535 jest świetna. Wszystko płynie chodzi kosztuje ok 450zł. Uważam że jest to najlepszy telefon w tej cenie.
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Czyli 200 zł na jednego ja bym ci polecił kupic tego Iphona choc bardziej lubie Androida to do tej ceny Iphone 4 bedzie lepszy niz Android
+1 głos
odpowiedź 1 czerwca 2015 przez niezalogowany
Jeżeli bierzesz Iphone'a to już odżałuj te kilka złotych więcej i kup 4s ma dwu rdzeniowy procesor a w 4 jest jedno rdzeniowy, aplikacje chodzą płynniej więcej mocy ma to urządzonko i to zdecydowanie, ja przyskoczyłem z 4 na 4s i jest lepiej chociaż nie narzekałem na 4. Jeżeli chodzi o smpartfony to ja jestem zwolennikiem Jabłek miałem kiedyś androida i to całkiem niezłego nie pamiętam modelu jakaś X chyba J  nawet po usunięciu śmieci się zacinał a wystarczyło jakąś gierke 3D uruchomić żeby wyzerowac baterię, Co do Windows Phone nie wiem nie miałem, ale z tego co wiem to jest zedcydowanie więcej aplikacji i gier na iOS i Android'a niż na WindowsPhone.

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 209 wizyt
pytanie zadane 18 marca w Urządzenia mobilne przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
+1 głos
8 odpowiedzi 813 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2015 w Urządzenia mobilne przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 170 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2020 w Urządzenia mobilne przez wz7475 Początkujący (360 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...