• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak rozdzielenie dźwięk na słuchawki/głośniki jednocześnie?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
21,358 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)

Mam podłączone głośniki z tyłu obudowy, na froncie obudowy mam słuchawki, zawsze dźwięk rozdzielał się, w słuchawkach i głośnikach było słychać równocześnie dźwięk. 

Wczoraj podłączyłem nowe słuchawki i coś się popsuło, dźwięk w głośnikach i słuchawkach nie jest nadawany naraz, tylko muszę zmieniać urządzenie domyślne w opcjach, żeby raz tutaj, raz tutaj działał. Orientuje się ktoś, jak to naprawić?

(patrz screen) wydaję mi się, że kiedyś miałem same głośniki i wtedy rozdzielał, teraz mi się dodały słuchawki i już nie jest tak kolorowo:/

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez Stami Gaduła (3,790 p.)

W sumie nie do końca działa, bo jak dmucham w mikrofon, to słychać w głośnikach i słuchawkach to. Jak to wyłączyć?;)

O ile się nie mylę to:

 Dźwięk/nagrywanie/[mikrofon]/właściwości/nasłuchiwanie

i tam odznacz pole "Nasłuchuj urządzenia"

komentarz 24 stycznia 2017 przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)
Niestety, wyłączona jest ta opcja :/
0 głosów
odpowiedź 23 stycznia 2017 przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)

Już sobie poradziłem, męczyłem się ładnych pare godzin ale dałem radęblush

Może komuś to pomoże:

-Wszedłem w sterownik od karty dźwiękowej (via hd audio deck) --> advenced options --> odznaczyłem drugą opcję (independent headphone), pierwszą zaznaczyłem (redirected headphone).

-W ustawieniach zniknęły słuchawki, na głośnikach prawy myszki --> ustaw urządzenie jako domyślne. Działa:) 

 

 

komentarz 23 stycznia 2017 przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)
W sumie nie do końca działa, bo jak dmucham w mikrofon, to słychać w głośnikach i słuchawkach to. Jak to wyłączyć?;)
komentarz 25 stycznia 2017 przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)

Ok, działa. 

W panelu sterowania trzeba było wyciszyć dźwięk mikrofonu -->dźwięk -->odtwarzanie (nie w nagrywaniu-->mikrofon) --> głośniki -->właściwości -->poziomy -->front mic na minimum zmniejszyć. Mam nadzieję, że komuś się to przydasmiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,911 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,421 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 3,649 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...