• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd przy powiększaniu diva

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Szymon Wesołowski Początkujący (280 p.)
zmienione kategorie 20 stycznia 2017 przez Comandeer
Witam, mam mały problem z moją stroną. Dlaczego jak się kliknie w okienko to robi się taka wolna przestrzeń z prawej strony? Męczę się już z tym drugi dzień, więc proszę o pomoc.

To jest link do mojej strony: http://poszukiwaczzarobku.cba.pl/v2/
komentarz 21 stycznia 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Ta część, która się pojawia po kliknięciu w 'okienko' powinna być pozycjonowana absolutnie(względem jego rodzica - rodzic powinien przyjmować pozycjonowanie relatywne).

http://jsbin.com/biqixemote/edit?html,css,output

Tutaj masz kawałek kodu, zobacz jak się teraz zachowuje, a następnie odkomentuj kod CSS i sprawdź jeszcze raz.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2017 przez pablop76 VIP (123,120 p.)

Witam. A może takie rozwiązanie ?

codepen

komentarz 20 stycznia 2017 przez Szymon Wesołowski Początkujący (280 p.)
Wolałbym naprawienie aktualnego rozwiązania.
komentarz 21 stycznia 2017 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)
Odwiedziłem twoją stronę i nie bardzo wiem w czy rzecz (ja tam nie widzę żadnego problemu z miejscem po prawej stronie)? ale odnosząc się do komentarza powyżej jak chcesz naprawę powyższego rozwiązania to musisz kod podać ... i pokazać kiedy się tam coś robi po prawej stronie...

P.S. szkoda że ilość kolumn nie dostosowuje się do szerokości - ale to moje zdanie
komentarz 21 stycznia 2017 przez Szymon Wesołowski Początkujący (280 p.)
Witaj, teraz zobaczyłem, że pomyliłem się. Chodzi mi o puste miejsce z lewej strony. Puste miejsce powstaje jak się kliknie w kafelek, żeby się powiększył. Konieczne jest umieszczenie kodu? Przecież można CTRL+U i wtedy cały kod jest, a w JS jest tylko opcja toogleclass.
komentarz 25 stycznia 2017 przez pablop76 VIP (123,120 p.)

Witam. Nie daje mi to spokoju. Ale niestety nic nie udało mi się wymysleć. Jedno co znalazłem to coś takiego.

Masonry

To jest chyba to co szukasz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2017 w HTML i CSS przez Szymon Wesołowski Początkujący (280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 530 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 218 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...