• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zły wybór przedmiotu na maturę na studia informatyki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
294 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Karol Pichurski Nowicjusz (140 p.)

Witam, 

Mam problem jestem  w 2 klasie technikum informatycznym na biologii rozszerzonej , mam zamiar iść  na studia informatyczne i tu się zaczynają schody ponieważ potrzebuje matury rozszerzonej z fizyki aby się dostać na studia i nie wiem co zrobić ? 

Pół roku jestem na biologii i chyba za późno aby zmienić przedmiot . 

Co mam zrobić?sad

 

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 stycznia 2017 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Zacytuje moich kolegów z klasy "Zabij się to jedynie co możesz zrobić" i w tym momencie to jest prawda zadając takie pytanie. Potrzebujesz fizyki i masz jeszcze 2 lata nauki? Looknij na arkusz maturalny z fizyki i zobacz co piłują zadania czy teorie. Jeśli teorie to, to dobra książka w łapę od fizyki i powoli tłuc to, jeśli zadania to książka i dobry zbiór zadań i starczy. Trudno pomyśleć ?
0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2017 przez mtk3d Nałogowiec (46,690 p.)
A nie liczy Ci się matematyka na studia?
0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2017 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Wybierz "Biotechnologie","Robotykę".Przyda się znajomość,bioli/elektry/matmy.

Trzymam kciuki.Co masz zrobić? sprężyć się,ale nie za wszelką cenę.Oceń się sam.

Masz odwagę,zadając to pytanie na forum.Dasz radę,nie bądź "miękkimsoftem"

Pozdrawiam,bądź uprzejmym i przyjmij tą poradę z humorem i czcią należną :)
0 głosów
odpowiedź 20 stycznia 2017 przez Awide Początkujący (420 p.)
edycja 20 stycznia 2017 przez Awide

Hej!

A z samą matmą nie da rady? ;) Jeżeli nie..to polecam zasięgnąć po jakieś korepetycje z fizyki i zakup kilku książek :) Sama jestem jeszcze w liceum na kierunku mat-fiz-inf-ang..A jedyne czego się właśnie obawiam to matura rozszerzenie z fizyki..To tak naprawdę jest niby proste..Wzory podobno można mieć na maturze, jedyne co to definicje są ciężkie do opanowania..Tak to kalkulator, wzory i można coś zdziałać :) Jednak musisz się skupić przez ten czas na samej nauce, na przyswajaniu tego. To nie musi być wcale aż takie trudne, zależy od podejścia i od zasobów z których będziesz korzystał :)

1
komentarz 20 stycznia 2017 przez Benek Szeryf (90,870 p.)
Używaj proszę w swoich wiadomościach domyślnej czcionki.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 286 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bartloica Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,530 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...