• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Internet został zablokowany

Object Storage Arubacloud
0 głosów
250 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Dominik393 Nowicjusz (150 p.)

Witam,

Jest to moje pierwsze pytanie i nie wiem czy dobrze umieściłem je w kategori ale problem polega na tym.

Mój komputer zostałe odcięty od internetu przez innegu użytkownika sieci. Zostało to zrobione przez stronę producenta router'a lub coś w tym rodzaju. W dziale internetu (jeżeli można to tak nazwać) jestem kompletnym lajkiem ale jeżeli to pomoże to operatorem sieci jest ORANGE a model router'u to chyba ZTE mf283.

Wiadomość została napisany z innego komputera (nie do prac)a proszenie innego użytkownika nie wchodzi w grę.

komentarz 19 stycznia 2017 przez niezalogowany
Być może ten ktoś miał powód, dla którego odciął ci dostęp do sieci? Na przykład jest to prywatna sieć, do której ty nie powinieneś mieć dostępu?

Warto by się najpierw nad tym zastanowić i użyć na przykład krtani do rozwiązania konfliktu.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 stycznia 2017 przez Michał Muzyka Pasjonat (24,080 p.)
wybrane 19 stycznia 2017 przez Dominik393
 
Najlepsza
jeśli jesteś w stanie pobierz oprogramowanie typu netcut (windows), uruchom jako administrator i zmień swój mac, spróbuj wtedy dołączyć do sieci, prawdopodobnie dodał twój adres mac na czarną listę

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 186 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Rys24 Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 2,004 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez piter.te Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 743 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...