• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słowa kluczowe, dla sklepu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 18 stycznia 2017 w Offtop przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Witam poszukuję słów kluczowych dla sklepu z Azjatyckim jedzeniem. Dlatego zwracam się do was o pomysły co byście wpisali szukając orientalnego jedzenia. Na miejscu lub gotowego, w dużym mieście. Piszcie dokładnie zapytanie jakie byście wpisali w wyszukiwarce google, bing =, yahoo ect.
5
komentarz 18 stycznia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
"Będzie ostro", "Kot do zjedzenia Warszawa", "Pies do zjedzenia Warszawa", "Krewetki", "Noodle na wynos Warszawa", "Noodle dostawa", "Shitake Warszawa", "Umami Warszawa". (napisałem to w celach humorystycznych, a nie, żeby kogoś obrazić / urazić) :D
komentarz 22 stycznia 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Ale google nie zwraca uwagi na słowa kluczowe w meta tylko analizuje treść w ich poszukiwaniu.
komentarz 23 stycznia 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Wiem, ja pytałem o skojarzenia przeciętnego kowalskiego. Treść strony jest dobrana pod słowa kluczowe już w 2016 keywords dawało w moim subiektywnym odczuci symboliczne korzyści. Ale jak dane słowo w tekście występuje np 10 razy oczywiście w różnych odmianch, nagłówku tytule i kilku innych miejscach to już sporo daje.
komentarz 23 stycznia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Znalazłem coś takiego http://www.wordstream.com/meta-keyword
komentarz 2 lutego 2017 przez Mikołaj Kawczynski Dyskutant (9,160 p.)
Zapytałem o zwyczajne skojarzenia przeciętnego użytkownika a ludzie zamiast po prostu napisać robią z igły - widły. Nie pytałem jak dobrać umieścić, analizować. Bardzo Cieszę się z chęci pomocy natomiast odpowiedziano na masę pytań których nie zadałem a o moim prostym pytaniu już zapomniano.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2017 przez Robotyk Początkujący (320 p.)
Polecam odpalić słownik z synonimami w google i tam szukać sobie podobnych słówek. Powodzenia :)

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 248 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Gucci Gaduła (4,580 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 353 wizyt
pytanie zadane 5 października 2020 w Inne języki przez apofix Początkujący (270 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 299 wizyt
pytanie zadane 13 października 2019 w SQL, bazy danych przez BlvckFox Gaduła (4,240 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...