• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór laptopa

Object Storage Arubacloud
–1 głos
259 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Maksym Piętak Nowicjusz (210 p.)

Witam!

Mam pytanie czy opłaca się brać tego laptopa do takich zadań jak granie, edycja wideo? (nie lubię laptopów czerwono-czarnych)

http://www.x-kom.pl/p/330680-notebook-laptop-173-acer-vn7-792g-i7-6700hq-8gb-1000-win10-gtx960m-fhd.html

komentarz 16 stycznia 2017 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)

Acer VN7-792G (17,3") seria Aspire V17 Nitro Black Edition
Bardzo udana seria

Acer wprowadza do oferty wydajne komputery Aspire VX, V Nitro oraz serię GX - le to dopiero w marcu :P

Ile chcesz przeznaczyć na dysk SSD? Bo obsługuje dyski VNMe jak Plextro M8Pe

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2017 przez Drzewysław Początkujący (410 p.)
Nie lubisz czerwono-czarnych? Podesłany przez Ciebie laptop ma czerwone podświetlenie (wierząc, że zdjęcie przedstawia ten model) :D Wracając do tematu - laptop ok, aczkolwiek za nieco mniejsze pieniądze, masz laptopa [ http://www.x-kom.pl/p/299799-notebook-laptop-173-msi-gl72-i7-6700hq-16gb-480ssd-win10x-gf940mx-fhd.html ]  z większą ilością RAM (przydatną do renderingu) i lepszą kartą graficzną, kosztem mniejszej ilości miejsca na dysku (480GB SSD SATA III). Myślę, że aż taka ilość miejsca nie przyda się (sam używam komputera do renderingu), a prędkość SATA III rekompensuje te gigabajty.
0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2017 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
edycja 16 stycznia 2017 przez PsychoButter
–1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2017 przez Fylyp Początkujący (320 p.)
Laptopy do tego nie służą
komentarz 16 stycznia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
Twoj komentarz niczego nie wnosi(to nie ja zminusowalem)
komentarz 16 stycznia 2017 przez shslr Obywatel (1,310 p.)
NIby nie wniosl ale ma racje, do tego naprawde laptopy nie sluza.
–1 głos
odpowiedź 16 stycznia 2017 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Nie lubię Acerów, ale patrząc na podzespoły to generalnie się opłaca, ALE gdybyś pozbierał jeszcze trochę kasy to złożył byś naprawdę dobrego peceta. Laptop mimo że ma nawet dobrą kartę graficzną to jest to tylko wersja mobilna, która jest o wiele słabsza od zwykłej, a wiadomo, że w edycji video czy grach większą rolę spełnia grafika (i nie, nie twierdzę, że procesor nie jest ważny, bo jest). Na Twoim miejscu pozbierałbym jeszcze trochę kasy i złożył peceta, no chyba, że zależy Ci na mobilności, to wtedy poszukałbym laptopa z troszkę gorszym modelem procka, ale z lepszą grafiką.  

Pozdrawiam!
komentarz 16 stycznia 2017 przez Drzewysław Początkujący (410 p.)
Do renderingu gorszy procek? Dobry procesor w programach edycyjnych to podstawa...To grafika jest mnie istotna!
komentarz 16 stycznia 2017 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Czytaj uważnie. Pytający pisze również o grach. Jeśli chce pograć w najnowsze tytuły na w miarę dobrych ustawieniach to grafika jest podstawą. Poza tym gdzie ja napisałem, że procek ma być do du** ? napisałem tylko, żeby zastanowił się nad lepszą grafiką i wyraźnie zaznaczałem, że nie twierdzę, że procesor nie jest ważny bo jest.

Pozdrawiam!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 220 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez Felix Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 285 wizyt
pytanie zadane 18 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez JameZ Początkujący (270 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 254 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez james30k Bywalec (2,260 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...