• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed SPOJ Konkurs pseudomatematyczny

Object Storage Arubacloud
–1 głos
492 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2017 w C i C++ przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
zamknięte 23 stycznia 2017 przez sebastian.chwil

SPOJ znowu mnie nienawidzi :( mam problem z tym zadaniem http://pl.spoj.com/problems/MWPZ06H/

U mnie w kompilatorze działa dobrze, próbowałem uwzględniać jakies entery spacje ale nie pomogło cały czas wywala błędna odpowiedź. Wrzuce kod jednak gdy tylko uda sie rozwiazac problem usune go :) Prosze o pomoc 


 
komentarz zamknięcia: otrzymałem odpowiedź
komentarz 15 stycznia 2017 przez operator Stary wyjadacz (10,920 p.)

Kolego kod jest ŹLE sformatowany. Jeśli potrzebujesz pomocy to chyba nie muszę ci mówić, że wszystko o co prosisz powinno być czytelne dla każdego, nie?

Bubble sort: Obama said NO! :D -> https://www.youtube.com/watch?v=k4RRi_ntQc8

komentarz 16 stycznia 2017 przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
Tak wiem bubble sort jest fe ale stwierdzilem ze dla malej ilosci liczb moze byc :D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 stycznia 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
wybrane 16 stycznia 2017 przez sebastian.chwil
 
Najlepsza

Poprawilem tylko to:

for(int i=0; i<ile-1 ; i++) // znalezienie najwiekszej liczby
    {
        if(tab[i]<tab[i+1])
            najwieksza=tab[i+1];
    }

dodalem endl po zakonczeniu testu i mi zaliczylo

komentarz 16 stycznia 2017 przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
W jaki sposob to poprawiles ? Bo kombinowalem na kilka roznyh sposobow ale  mi nadal nie przyjmuje. :( A endl dawales po zakonczeniu kazdego z testu ?
komentarz 16 stycznia 2017 przez 10kw10 Pasjonat (22,880 p.)
Porownujesz ze soba dwie liczby w tablicy, a przecież chcesz znalezc najwieksza z nich. Raczej powinienes porównywać z najwieksza.

Po wywolaniu funkcji sortowanie dodalem endl choć nie wiem czy jest to konieczne
komentarz 16 stycznia 2017 przez sebastian.chwil Początkujący (300 p.)
Kurde rzeczywiscie po zmianie zaliczylo :) Dziekuje za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 456 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2021 w C i C++ przez janio11 Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2019 w C i C++ przez cupoforanges Początkujący (380 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2019 w SPOJ przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...